У Дніпрі стартував другий Міжнародний економічний форум

15.11.2018 13:15
44
Автор:

У Дніпрі відкрився другий Міжнародний економічний форум. Протягом двох днів учасники масштабної зустрічі говоритимуть про рецепти успіху для бізнесу, економічний прорив країни, інновації та реформи. Аби поділитися досвідом та знайти нові ділові контакти на DEF вже зібралося більше тисячі підприємців, банкірів, економістів, інвесторів. На форум приїхали учасники з понад 30 країн світу.
Про це повідомляє Інтернет-видання «ДНІПРО. ГОЛОВНЕ» з посиланням на прес-службу ДніпроОДА.
Розвиток підприємництва – це нові робочі місця та надходження до бюджету, а отже – процвітання області та всієї країни. Аби вести власну справу на Дніпропетровщині було безпечно та комфортно, створюємо в регіоні сприятливий бізнес-клімат. Масштабний Міжнародний економічний форум проводиться в області вже вдруге. Це майданчик для того, аби отримати корисні знання та знайти нових ділових партнерів».
Дводенний форум стартував в культурно-діловому центрі «Менора».
«Чотири роки тому лише 25% українського експорту було направлено на ринок ЄС, а вже сьогодні – 42%. Ми даємо слово, що завжди будемо з вами на шляху до поглиблення демократизації, покращення економіки. Вважаємо, що найкращий спосіб розкрити потенціал України – дати можливість їй інтегруватися у ринок ЄС. Ми з вами. Впевнений, що на форумі на нас чекає плідна дискусія з представниками влади, бізнесу, громадськості. Якщо будемо працювати спільно, то вже скоро матимемо процвітаючий регіон – Дніпропетровщину», – зазначив Голова представництва Європейського Союзу в Україні Хюг Мінгареллі.
У перший день говоритимуть про рецепти національного успіху для України, перспективи економіки з точки зору бізнесу, взаємодію бізнесу і держави, інвестиції та реформи.
«Чеська Республіка сприймає Україну, як свого вже традиційного торговельно-економічного партнера. Маємо тут близько 220 представництв наших компаній. Товарообіг між країнами – майже 2 млрд євро на рік. Маємо на меті розвивати більш тісну співпрацю з регіонами. Саме тому зараз наша делегація на Дніпропетровщині. Бачимо великі можливості, зокрема в промисловості», – зауважив заступник Міністра промисловості та торгівлі Чеської Республіки Їржі Гавлічек.
Другий день форуму – у Дніпропетровській облдержадміністрації. Йтиметься, зокрема, про Україну у світовій торгівлі, соціальне підприємництво та теорію ігор у бізнесі.
Загалом під час DEF-2018 пройде 40 дискусій, конференцій та семінарів. Форум збере 150 фахових спікерів та 50 інвесторів.
Очікується, що за два дні Міжнародний економічний форум збере 2 тисячі учасників із різних країн світу.

Поделиться

Категория: Новости

Теги: , , , , ,