У Дніпрі пройде міжнародний форум DEF’2020

02.12.2019 17:30   -
Автор:

На Дніпропетровщині готуються до DEF’2020. Третій Міжнародний економічний форум пройде 19-20 березня 2020 року в обласному центрі. На ньому презентуватимуть новинки у космічній та ІТ-галузях. Говоритимуть і про залучення інвестицій у розвиток регіону. Про це повідомляє інтернет-видання “ДНІПРО. ГОЛОВНЕ” з посиланням на прес-службу ОДА.
«Дніпропетровщина – серце ракетобудування України. Продукція космічної та ІТ-галузей має високу додану вартість та значний потенціал експорту. На DEF’2020 акцент буде саме на цьому секторі економіки. Запросимо міжнародних партнерів, космічні агенції з усього світу. Наш регіон представлятимуть державні гіганти – КБ «Південне» і Південмаш, а також передові приватні підприємства. Серед них – перспективна компанія «Firefly Aerospace», яка є членом ГО «Асоціація Ноосфера», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко.
DEF’2020: International Space and IT Days in Dnipro організовує Дніпропетровська ОДА разом із підприємствами космічної галузі та ІТ-спільнотою регіону. Він пройде 19-20 березня 2020 року у Дніпрі.