У Дніпрі презентували уніформу для працівників соціальних служб

02.07.2020 12:31   -

У Дніпрі презентували корпоративний одяг для працівників соцслужб міста. Двісті співробітників, які ведуть прийом громадян, будуть одягнені у спеціальні брюки, сорочки, спідниці та жилети. А 550 соціальних працівників, що обслуговують підопічних безпосередньо вдома, отримають куртки-трансформери, футболки, рюкзаки та сумки.

«Торік ми провели реформування соціальної сфери міста: реорганізували та об’єднали 8 районних управлінь соціального захисту в три управління з відділами у кожному районі міста. Завдяки цьому вся соціальна сфера працює, як єдиний організм. Усі управління на сьогодні обслуговують понад 300 тис. містян. Наступний етап покращення сфери соціальних послуг – це створення єдиної корпоративної форми», – зазначив заступник міського голови Дніпра Едуард Підлубний.

Працювати над дизайном нової форми почали ще навесні. Для цього у територіальному центрі створили робочі групи. При розробці одягу враховувалися побажання соцпрацівників, аби їм було комфортно.

«Ми дуже радіємо, що вже зовсім скоро у соціальних працівників з’явиться корпоративна форма. Вона виділятиме наших співробітників серед інших, тож ризик для наших підопічних зіткнутися із шахраями мінімізується. Вони одразу бачитимуть, що до них прийшов саме соціальний працівник», – каже директорка територіального центру соціального обслуговування населення Наталія Біневська.

Як зазначає Едуард Підлубний, нова форма у соціальних працівників Дніпра з’явиться вже у вересні.

Поделиться

  • 5
    Поделились

Категория: Новости, Общество

Теги: , , ,