У Дніпрі почали евакуйовувати автомобілі, припарковані з порушенням правил

01.02.2019 14:00
61
Автор:

1 лютого у Дніпрі Інспекція з питань контролю за паркуванням Дніпровської міської ради розпочала евакуацію покинутих автомобілів. Прибирають машини, що довгий час стоять на вулицях міста з порушенням правил дорожнього руху та створюють загрозу або небезпеку для іншого транспорту. Перший автомобіль-порушник евакуювали у самісінькому центрі міста, на вулиці Володимира Мономаха.
Про це повідомляє Інтернет-видання «ДНІПРО. ГОЛОВНЕ» із посиланням на прес-службу Дніпровської міськради.
За словами начальника інспекції Володимира Бацуна, цей автомобіль стояв на одному й тому ж місці впродовж декількох років. Машину залишили менш ніж за 10 метрів до перехрестя, а це суттєве порушення правил дорожнього руху. У такому випадку автомобіль підлягає евакуації.
«Інспектори склали повідомлення про притягнення до адміністративної відповідальності, зробили фото- та відеофіксацію. Про евакуацію машини повідомляємо поліцію. Транспортний засіб направляється на штрафмайданчик. Після сплати адмінштрафу за порушення у 510 грн і витрат на евакуацію та зберігання машина повертається власникові», – розповів Володимир Бацун.
Наразі у розпорядженні інспекції два евакуатори, придбані коштом міського бюджету. Цього року планують закупити ще чотири.
За даними Інспекції з питань контролю за паркуванням, нині лише у центральній частині міста налічується 15 автомобілів, які стоять тривалий час, порушуючи правила дорожнього руху, а, значить, мають бути евакуйовані. Повідомляти про такі машини можуть і самі містяни, наприклад, через єдину гарячу телефонну лінію міської ради, електронну адресу інспекції dpparkcontrol@gmail.com або її сторінку в соціальній мережі Facebook.
Володимир Бацун також нагадав: протягом останніх півтора місяця працівники інспекції проводили роз’яснювальну роботу серед водіїв щодо порушення ними правил паркування чи стоянки транспортних засобів. За цей час було роздано близько 15 тис. попереджувальних листівок.
За декілька тижнів, коли запустять відповідну електронну програму, інспектори почнуть виписувати адміністративні протоколи. За порушення правил зупинки чи стоянки авто з несуттєвим перешкоджанням руху інших транспортних засобів передбачений штраф у 255 грн. У випадку, коли порушення є значним і автомобіль перешкоджає руху іншого транспорту, штраф сягає 510 грн, а автомобіль мають право евакуювати.

Поделиться

Категория: Новости

Теги: , , ,