У Дніпрі почали евакуйовувати автомобілі, припарковані з порушенням правил

01.02.2019 14:00

1 лютого у Дніпрі Інспекція з питань контролю за паркуванням Дніпровської міської ради розпочала евакуацію покинутих автомобілів. Прибирають машини, що довгий час стоять на вулицях міста з порушенням правил дорожнього руху та створюють загрозу або небезпеку для іншого транспорту. Перший автомобіль-порушник евакуювали у самісінькому центрі міста, на вулиці Володимира Мономаха.

Про це повідомляє Інтернет-видання "ДНІПРО. ГОЛОВНЕ" із посиланням на прес-службу Дніпровської міськради.

За словами начальника інспекції Володимира Бацуна, цей автомобіль стояв на одному й тому ж місці впродовж декількох років. Машину залишили менш ніж за 10 метрів до перехрестя, а це суттєве порушення правил дорожнього руху. У такому випадку автомобіль підлягає евакуації.

«Інспектори склали повідомлення про притягнення до адміністративної відповідальності, зробили фото- та відеофіксацію. Про евакуацію машини повідомляємо поліцію. Транспортний засіб направляється на штрафмайданчик. Після сплати адмінштрафу за порушення у 510 грн і витрат на евакуацію та зберігання машина повертається власникові», – розповів Володимир Бацун.

Наразі у розпорядженні інспекції два евакуатори, придбані коштом міського бюджету. Цього року планують закупити ще чотири.

За даними Інспекції з питань контролю за паркуванням, нині лише у центральній частині міста налічується 15 автомобілів, які стоять тривалий час, порушуючи правила дорожнього руху, а, значить, мають бути евакуйовані. Повідомляти про такі машини можуть і самі містяни, наприклад, через єдину гарячу телефонну лінію міської ради, електронну адресу інспекції dpparkcontrol@gmail.com або її сторінку в соціальній мережі Facebook.

Володимир Бацун також нагадав: протягом останніх півтора місяця працівники інспекції проводили роз’яснювальну роботу серед водіїв щодо порушення ними правил паркування чи стоянки транспортних засобів. За цей час було роздано близько 15 тис. попереджувальних листівок.

За декілька тижнів, коли запустять відповідну електронну програму, інспектори почнуть виписувати адміністративні протоколи. За порушення правил зупинки чи стоянки авто з несуттєвим перешкоджанням руху інших транспортних засобів передбачений штраф у 255 грн. У випадку, коли порушення є значним і автомобіль перешкоджає руху іншого транспорту, штраф сягає 510 грн, а автомобіль мають право евакуювати.

Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю