У Дніпрі, після серйозної аварії магістрального водоводу, водопостачання поступово відновлюється по всьому місту

19.11.2020 15:19   -
Автор:

Швидке перекриття місця аварії, що зранку 19 листопада сталася на трубі магістрального водоводу, дозволило відновити подачу води на низці житломасивів Дніпра, де через стрибок тиску з цим були проблеми.

У центральному районі та житломасивах Перемога водопостачання мають відновити до кінця доби. Нині на місці працюють декілька профільних бригад і аварійна техніка. Роботи виконують швидко. На подачу тепла в будинки дніпрян це не вплине. Мережа холодного водопостачання належить до критично зношеної інфраструктури.

«Є план робіт, їх будуть виконувати у максимально стислі терміни — згідно з технологічним процесом. Прошу заспокоїти пристрасті. До кінця дня вода буде по всьому місту», — сказав Борис Філатов.

За словами начальник інспекції по контролю за ремонтами КП «Дніпроводоканал» Сергія Чинчевича, порив стався на місці, де ще 15 років тому також ремонтували цю трубу.

«Технічна вода для промивання системи зі зміненим кольором не буде враховуватися при сплаті та оформленні рахунків», – сказав заступник мера Михайло Лисенко.