У Дніпрі після капітального ремонту відкрили вхідну групу центру первинної медико-санітарної допомоги №5

08.10.2020 19:04   -
Автор:

У дніпровському центрі первинної медико-санітарної допомоги №5, що по вул. Велика Діївська,111, після капітального ремонту відкрили вхідну групу будівлі цього медичного закладу. Тут цілком оновили ґанок, вхід та хол приміщення. Серед іншого, зроблено нові сходи, пандус, велопарковку, встановлено нові двері, зокрема й автоматичні. А всередині вхідної групи виконано всі необхідні внутрішні роботи – нова стеля, стіни, підлога, вітражі, радіатори, реєстратура та роздягальня. Облаштовано зону для мам із дітьми, місце для дитячих візочків, вбиральню, яка призначена і для людей з інвалідністю. Окрім того, у закладі замінили ліфт, а також цілком упорядкували прилеглу територію.

«Цій будівлі вже майже 40 років. І за цей час таких масштабних ремонтних робіт тут не проводилося. Зовнішніх вигляд підтримували своїми силам, але, зрозуміло, що сучасним зразкам нічого не відповідало. Раді, що наш заклад потрапив до перших дев’яти подібних об’єктів, де проводиться ремонт вхідних груп. І вдячні керівництву міста за таку підтримку. Усе виконано відповідно до правил та стандартів, а також норм доступності. На сходах, при вході і усередині холу підлога викладена тактильної плиткою для зручності пересування людей, які мають поганий зір. Окрім того, усюди всередині розміщено покажчики зі шрифтом Брайля, мнемосфера тощо», – розповіла генеральна директорка центру первинної медико-санітарної допомоги № 5 Альбіна Аношко.

Зі свого боку, медична директорка та сімейна лікарка центру Альона Олексенко зазначила: «У цій будівлі окрім адміністрації розміщуються дві амбулаторії центру, які обслуговують понад 40 тис. населення. Ми, лікарі, як і наші пацієнти, просто в захваті від такого капітального оновлення нашого центру. Усе нове, із максимальними зручностями для людей з інвалідністю, матусь з візочками. Чи не найбільше усім подобається новенький ліфт, який може перевозити до 1000 кг. Раніше ліфт був зовсім маленький, туди не поміщався інвалідний візок, а зараз він великий, зручний і цілком пристосований. Окрім того, у холі розміщено усі необхідні покажчики, щоб люди легко і швидко орієнтувалися. Працювати в нових умовах – одне задоволення».

Дніпрянин Дмитро Сторожко зараз пересувається на милицях, і під час візиту до свого сімейного лікарі встиг оцінити оновлення в медзакладі.

«Усе зроблено гарно, по-сучасному, як і має бути. Піднявся по зручному пандусу. А головне – це робочий ліфт», – підкреслив чоловік.
Мешканці міста Наталі Осипенко теж сподобався ремонт: «Такий гарний ґанок зроблено зі зручними поручнями, заасфальтовано територію перед будівлею, бо до цього пішохідні доріжки були вже геть поганими. Всередині теж все до вподоби – світло та затишно».

«Емоції від побаченого переповнюють. З вулиці так гарно, а всередині, у холі, ще гарніше. До цього все вже було стареньке, не порівняти з тим, що зараз. Дуже добре, що у місті приділяється така увага лікувальним установам. Це вкрай важливо – створювати комфортні умови», – додала Галина Германівна, яка теж відвідує амбулаторію центру №5.