У Дніпрі підопічні міського терцентру передали чергову партію допомоги для захисників: усі речі виготовлені власноруч

06.10.2022 16:20   -

У Дніпровському міському територіальному центрі підопічні в рамках соціальної адаптації виготовляють речі для військових. Серед іншого шиють пледи, флісові шапочки, спідню білизну, в’яжуть шкарпетки, килимки, маскувальні сітки, нашоломники, варять мило тощо. 

За словами заступниці директора, начальниці відділу Дніпровського міського територіального центру в Індустріальному районі Вікторії Бабанської, такий волонтерський рух є у кожному районі міського терцентру. 

«Усе виготовлене нашими майстринями передаємо захисникам через волонтерів та у воєнні шпиталі. А до прийдешнього свята — Дня захисників і захисниць України — передали чергову партію речей. Нам допомагають і мешканці, колеги з департаменту соціальної політики міської ради, які забезпечують сировиною, матеріалами, тканиною. Це дуже важливо, що наші бабусі роблять таку гарну справу — в тилу допомагають нашим воїнам і наближають перемогу», — розповіла Вікторія Бабанська. 

Водночас координатор Координаційного штабу волонтерів Дніпра Владислав Соловйов зазначив: «Давно вже співпрацюємо з територіальним центром. Виготовлені підопічними речі передають Координаційному штабу волонтерів, а ми в свою чергу — захисникам. Приємно дивитися з якою любов’ю підопічні терцентру шиють, в’яжуть речі для наших військових. Звісно, така турбота — дуже цінна». 

Підопічна терцентру Валентина Москаленко теж долучилася до волонтерського руху допомоги.

«З такою щирою любов’ю, материнською молитвою шиємо білизну, в’яжемо шкарпетки. Щоб наші захисники усе це зносили і повернулися додому. Дуже хочемо і віримо, що наші діти відстоять Україну, буде наша перемога і мир», — наголосила жінка.