У Дніпрі особам з інвалідністю запропонували 450 вакансій за один день

19.11.2018 15:45   -
Автор:

Від соціально-орієнтованих роботодавців, а їх було близько 30, шукачі роботи, які мають особливі пореби, дізнались про перспективи працевлаштуватись на 450 актуальних вакансій різного професійного спрямування: від службовців до фахівців робітничих професій.
Про це повідомляє Інтернет-видання «ДНІПРО. ГОЛОВНЕ» з посиланням на прес-центр Дніпропетровського обласного центру зайнятості.
Соціальні партнери служби зайнятості, які опікуються питанням соціального захисту людей з інвалідністю, провели консультації та відповіли на питання учасників заходу.
У форматі заходу кожен учасник пройшов психодіагностичне тестування, отримав пошагові рекомендації щодо організації процесу пошуку роботи, ознайомився із сучасними Інтернет – ресурсами служби зайнятості: Консультативна мережа «Моя кар’єра», «Електронний кабінет роботодавця» та «Електронний кабінет шукача роботи».
Практика показує, що інваліди можуть бути і стають повноцінними та високоефективними членами суспільства, відмінними фахівцями, соціально активними і життєствердними людьми.
Проведений ярмарок вакансій переконав, що перспективи для працевлаштування людей соціально незахищеної категорії, у т.ч. з інвалідністю є. Адже із 400 учасників заходу, близько третини осіб змогли реалізувати власний потенціал у професійній сфері, отримали направлення на роботу та запрошення відвідати підприємство для безпосереднього ознайомлення з обов’язками.
Статистична довідка: Протягом січня-жовтня 2018 року в базових центрах зайнятості Дніпропетровської області та філіях Дніпропетровського обласного центру зайнятості на обліку перебували 1387 осіб з інвалідністю з числа безробітних, з яких 35 – особи, які брали участь в АТО/ООС.
За цей період за направленнями служби зайнятості працевлаштовані 639 осіб зі статусом безробітного, 4 особи отримали одноразову виплату допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності.
Рівень працевлаштування безробітних інвалідів склав 46,1%.
Професійне навчання проходили 120 осіб з інвалідністю, з яких 96 осіб були працевлаштовані після його закінчення.
У громадських та інших роботах тимчасового характеру взяли участь 160 осіб.