У Дніпрі обговорили умови створення сприятливого бізнес-клімату в місті

06.09.2016 16:11   -
Автор:

6 вересня в Дніпровській мерії зібралися представники Європейської бізнес-асоціації. В. о. заступника міського голови Яніка Мерило обговорила з бізнесовою спільнотою питання про те, як міська влада може допомогти формуванню комфортних умов для роботи підприємців.
Про це повідомляє Інтернет-видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» з посиланням на прес-службу міськради.
Яніка Мерило впевнена, що бізнесу необхідна своя екосистема роботи. «Влада не може в ручному режимі вирішувати питання. Треба створювати робочу бізнесову екосистему, де працюють правила, а не ручний механізм. Потрібні законодавчі рамки», – зазначила виконувачка обов’язків заступника мера.
Представники асоціації схвалюють запровадження електронного врядування у Дніпрі та наполягають на подальшому розвитку інфраструктури міста. «Ми не хочемо неможливого. Ми покладаємо надії на дерегуляцію. Все більше грошей надходить до регіонів, і хочеться, щоб вони йшли на благо мешканців і бізнесу. Хочеться, щоб місто стало лідером із залучення інвестицій», – наголосила Алла Савченко, голова координаційної ради Європейської бізнес-асоціації. Найближчим часом у мерії визначать формат подальшої співпраці. Наступну зустріч з представниками асоціації планують провести за місяць.
Довідка: Європейська бізнес-асоціація (ЄБА) заснована в 1999 році за підтримки Європейської комісії в Україні. Нині це одне з найчисельніших об’єднань бізнесу на вітчизняному ринку. Асоціація, до якої входять понад дев’ятсот компаній, має широку сферу впливу. Офіційні представництва ЄБА розташовані у п’яти українських містах – Дніпрі, Києві, Львові, Одесі та Харкові. Мета роботи асоціації – налагодження сприятливого інвестиційного клімату в Україні.