У Дніпрі на День міста розбили «на щастя» півтори тисячі тарілок

13.09.2020 18:16   -

У Дніпрі на Січеславській Набережній (навпроти готелю Дніпропетровськ) відбулася традиційна акція биття посуду «на щастя», яка проходить вже четвертий рік поспіль на День міста. Організатори для цього підготували півтори тисячі тарілок.

«Раз на рік необхідно вибивати негативні емоції. Як раз тарілки стають у цьому в пригоді. Таким чином можна очистити себе. В Італії для цього викидають старі меблі, а ми б’ємо тарілки», – розповіла організаторка заходу Ірина Власенко.

Перед розбиттям тарілок дніпряни робили на них різні написи. Хтось загадував бажання, а дехто згадував негативні моменти життя.

Так, Дмитру Довгополому було цікаво випробувати на собі силу матеріалізації думки через розбиття посуду: «Мені сподобалось. Я вирішив випробувати, чи можливе втілення свого бажання через розбиття посуду. Тепер залишилося чекати».

Ганна Карауланова поділилася тим, що завдяки такій локації є можливість виплеснути всі свої негативні емоції: «Дякую за таку можливість відчути емоційне полегшення. Дома бити посуд шкода, а тут як раз така нагода є».

На Січеславській Набережній було облаштовано незвичну фотозону у вигляді тарілки 2 метри в діаметрі. Також відбулися тематичні конкурси, фотосесії. На переможців конкурсу чекали призи та пам’ятні сувеніри.