У Дніпрі на Алеї пам’яті вшанували загиблих під Дебальцевим

18.02.2022 13:43   -

На Січеславщині згадали захисників, що загинули під Дебальцевим взимку 2015-го. На Алеї пам’яті біля ДніпроОДА поклали квіти до стел зі світлинами Героїв. Віддати шану прийшли представники влади, побратими воїнів, громадськість.

«Сьогодні – сьома річниця трагічних подій під Дебальцевим. У боях полягли 33 воїни з нашої області. Вшановуємо пам’ять Героїв. Дякуємо їм за нашу свободу і незалежність», – зазначив заступник голови Дніпропетровської ОДА Сергій Карпенко.

Щороку 18 лютого в Україні згадують трагічні події зими 2015 року. Бої за Дебальцевський плацдарм – одна з наймасштабніших операцій за весь час війни на Сході.

«Маємо пам’ятати цей день. Найперше це наша історія боротьби за незалежність країни. Вшановуємо Героїв, які захищали Дебальцеве. Вічна їм пам’ять», – сказав начальник відділу оперативного командування «Схід» Сергій Самчук.

«Герої не вмирають – це точно! Завжди пам’ятатимемо про тих, хто віддав життя заради свободи та нашого майбутнього. Знаю багато сімей, у яких залишилися без батька маленькі діти, без чоловіка – дружини. Рани від втрат і досі не загоїлися», – поділився боєць оперативного командування «Схід» Роман Вовк.

На Алеї пам’яті – представники влади, військові, духовенство й прості дніпровці прийшли згадати Героїв, принесли квіти, справили панахиду.