У Дніпрі громадськість і бізнес об’єднали зусилля заради ефективної боротьби з COVID-19

15.04.2020 15:46   -
Автор:

У Дніпрі громадськість і бізнес об’єднали зусилля заради ефективної боротьби з COVID-19. Так наразі у місті спільно діють Дніпровський штаб волонтерів і платформа «Бізнес Дніпра vs СOVID-19». Про це повідомила під час пресконференції 15 квітня заступниця директора департаменту соціальної політики ДМР Юлія Дмитрова.
«У місті діє штаб волонтерів Дніпра, де ми разом із Максимом Музикою та Олександром Буйволюком є координаторами. Ми направляємо та консультуємо тих людей, які хочуть допомогти, але не знають, як це зробити. Також збираємо інформацію щодо нагальних потреб лікарень і створюємо комунікацію. Об’єднання зусиль із платформою допомоги на базі благодійного фонду «Kiddo» дозволяє приймати фінансову допомогу для закупівель, які необхідно здійснити у короткий проміжок часу», – розказала Юлія Дмитрова.

Виконавча директорка БО «Благодійний фонд «Kiddo»» Ольга Голубєва у свою чергу зазначила, що на базі організації вже понад 7 років реалізується проєкт допомоги відділенням лікарень. Саме тому найперше, що було вирішено організувати в умовах, які склалися, – це захист медиків.
«Коли оголосили про карантин, ми стали підтягувати бізнес-партнерів і говорити про те, що необхідно співпрацювати, адже так справи йтимуть легше. Паралельно ми знайшли платформу «Бізнес Дніпра vs СOVID-19» і стало зрозуміло, що коли відбувається об’єднання зусиль і кожен займається тією справою, яка в нього виходить найкраще, то ми заощаджуємо багато часу і залучаємо набагато більше коштів для ефективної протидії коронавірусу», – сказала Ольга Голубєва.

Директорка з маркетингу та комунікацій мережі АЗС «Sky» Олена Тонконог каже, що навіть питання такого не стояло допомагати чи ні у такій ситуації.
«Ми відразу погодилися допомагати, бо ми не з тих, хто стоятиме осторонь. Надаємо пальне і буквально завтра привеземо 250 літрів антисептику. Дніпро сьогодні демонструє чудовий приклад консолідації влади, бізнесу, волонтерів і небайдужих громадян. Насправді нам є чим пишатися, карантин закінчиться і все буде добре», – сказала Олена Тонконог.
Виконавчий директор «IT Dnipro Community» Євген Гостіщев зазначив: «Від початку у нас було декілька бізнес-об’єднань у місті, ми почали спілкуватися між собою та дуже скоро зрозуміли, що маємо спільну мету та робимо спільну справу. У нас з’явилася платформа «Бізнес Дніпра vs СOVID-19», де ми поділили зони відповідальності та обов’язки, почали налагоджувати зв’язок, до нас приєдналися нові організації і наразі це безпрецедентний факт, коли багато різних бізнесів об’єдналися та побудували ефективну роботу у місті».

Координатор штабу волонтерів Максим Музика закликав усіх охочих приєднуватися до спільної справи: «Допомагають усі чим можуть: міські ресторани та кафе організовують харчування для лікарів, пально-мастильні компанії забезпечують приватні автівки медиків, закуповуються необхідні засоби захисту тощо. Пропонують допомогу і пересічні громадяни: ми багатьох направляємо до територіальних відділів соціального захисту, які розвозять пакунки соціально незахищеним верствам населення, сортують їх, вивантажують – робота кипить. Хто готовий допомагати – приєднуйтеся».
Долучитись до боротьби з коронавірусом і дізнатися більше інформації про діяльність волонтерів можна за посиланнями:
Дніпровський штаб волонтерів
http://vbase.dp.ua/
https://www.facebook.com/vbase.dp.ua
+380 68 563 42 64
+380 68 055 44 84
Платформа «Бізнес Дніпра vs СOVID-19»
https://www.facebook.com/dniprosave/
https://www.dpvscovid.org/
+38 (056)732-03-03
За інформацією прес-служби ДМР