У Дніпрі до Дня довкілля в міському терцентрі провели толоку #Дніпро_квітучий

18.04.2024 17:00   -

У Дніпрі в міському терцентрі провели толоку #Дніпро_квітучий. Її приурочили до Дня довкілля. До прибирання долучились 20 працівників терцентру та 50 підопічних. Одна з них пані Поліна. Жінка прихильниця активного способу життя, тож коли випала можливість з користю провести час на свіжому повітрі – з радістю зголосилась.

«Це так приємно бачити, коли підстрижені кущі, висаджені квіти, прибрана територія. Це все поліпшує настрій. У мене підхід до життя позитивний. Я люблю рухатись, тому брати участь у толоці для мене не важко. Довкілля- це основа нашого життя!», – каже пані Поліна.

«Я з дитинства привчена до землі. У нашої родини був приватний будинок. Там вирощували квіти та овочі. Нині ж живу у багатоповерхівці. А в терцентрі можна і в землі погребтися, чагарники повиривати. Це ж краса! Після цього стільки сил, енергії з’являється», — додала підопічна терцентру пані Юлія.

Толока в терцентрі триває вже три дні. За цей час підопічні разом зі співробітниками закладу збагатили територію чималою кількістю насаджень.

«Висадили 2 каштани, 50 ірисів, 7 ялівців, 5 кущів троянд та хризантем, 10 канн. Також висадили чорнобривці, петунії, маргаритки, гвоздики та інше», — підсумувала  Вікторія Бабанська, заступниця директора-начальниця відділу Дніпровського міського територіального центру в Індустріальному районі.