У День ЗСУ Дніпро доправив військовим чергову партію дронів і техніки на ще майже 12 млн грн
![](https://glavnoe.dp.ua/wp-content/uploads/2023/12/img_2253-scaled.jpg)
Дніпро продовжує виступати у ролі лідера в наданні підтримки Силам оборони, систематично постачаючи необхідну техніку для військових. Місто завжди приділяє особливу увагу потребам бійців, забезпечуючи їхні замовлення. Нова поставка включає 40 дронів з тепловізорами та декілька десятків комплектів рацій.«Особливість цих конкретних дронів — те, що вони літають і вночі. Тобто можна робити розвідку і корегування і у такий час. Тож дякуємо дніпровській громаді за стабільну підтримку», — зауважив військовослужбовець Олександр.
З мером Дніпра Борисом Філатовим на чолі, місто рішуче визначило, що буде продовжувати забезпечення оборонців всім необхідним.«Продовжуємо працювати, продовжуємо допомагати. І щотижня звітуватимемо перед територіальною громадою, скільки ми витратили коштів платників податків на наші Збройні сили», — сказав Філатов.
![](https://glavnoe.dp.ua/wp-content/uploads/2023/12/img_2285-1110x832.jpg)
![](https://glavnoe.dp.ua/wp-content/uploads/2023/12/img_2215-1110x832.jpg)
![](https://glavnoe.dp.ua/wp-content/uploads/2023/12/img_2225-1110x833.jpg)
![](https://glavnoe.dp.ua/wp-content/uploads/2023/12/img_2211-1-1110x832.jpg)