Тимошенко використовує інформаційний ресурс, створений та фінансований Москвою

21.03.2019 17:15
57
Автор:

Кандидатка у президенти Юлыя Тимошенко багато років використовує інформаційний ресурс, створений та фінансований Москвою.
Про це на сторінці в Facebook зауважив народний депутат Андрій Немировський, повідомляє Інтернет-видання «ДНІПРО. ГОЛОВНЕ«.
«Рупор однієї вічно другої кандидатки в Президенти газета «Вечірні вісті» має московських засновників. Наголошую: ТОВ «Редакція газети «Вечірні вісті» має засновників ТОВ «БНІОН Трейд М» та ТОВ «Строй-Там 2000″. Обидва – місто Москва. Дані Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб та громадських формувань»,- написав політик.
Народний депутат наголосив, що учасник президентської гонки Юлія Тимошенко багато років використовує інформаційний ресурс, створений та фінансований Москвою.
«5 років триває війна з східним агресором. Є ще у когось сумніви щодо природи цієї політикеси? Є версії, чому вона в найстрашніші дні 2014 року, коли вирішувалася доля держави, вдерлася на засідання РНБО і наполягла на тому, що українська армія не повинна чинити опору москальським окупантам? Є пояснення, чому вона весь час старанно уникала, а коли могла, то й зупиняла, рух України в НАТО»,- підкреслив він.
Читайте також: Кремль має колосальний компромат на Тимошенко, — Палій
Парламентар наголосив: «Зрозуміло, чому вона 10 років тому підписала рабську для України та тріумфальну для Мордора газову угоду? Кому ще неясно, на кого працює ця «людина»? Тій секті «закоханих у Юлю» можу сказати лиш одне: одного разу ви отямитеся і вам буде дуже соромно. Смерті українських воїнів на вашій совісті».
Резюмуючи, Андрій Немировський зауважив: «А я роблю те, що повинен робити кожен український політик в таких випадках. Вбачаю у цих діях ознаки злочинів. Підготував депутатське звернення голові СБУ. Вимагаю негайної реакції».
За матеріалами телеканалу «ПРЯМИЙ«

Поделиться

Категория: Новости

Теги: , , , , ,