Тимошенко використовує інформаційний ресурс, створений та фінансований Москвою

21.03.2019 17:15

Кандидатка у президенти Юлыя Тимошенко багато років використовує інформаційний ресурс, створений та фінансований Москвою.

Про це на сторінці в Facebook зауважив народний депутат Андрій Немировський, повідомляє Інтернет-видання "ДНІПРО. ГОЛОВНЕ".

"Рупор однієї вічно другої кандидатки в Президенти газета "Вечірні вісті" має московських засновників. Наголошую: ТОВ "Редакція газети "Вечірні вісті" має засновників ТОВ "БНІОН Трейд М" та ТОВ "Строй-Там 2000". Обидва – місто Москва. Дані Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб та громадських формувань",- написав політик.

Народний депутат наголосив, що учасник президентської гонки Юлія Тимошенко багато років використовує інформаційний ресурс, створений та фінансований Москвою.

"5 років триває війна з східним агресором. Є ще у когось сумніви щодо природи цієї політикеси? Є версії, чому вона в найстрашніші дні 2014 року, коли вирішувалася доля держави, вдерлася на засідання РНБО і наполягла на тому, що українська армія не повинна чинити опору москальським окупантам? Є пояснення, чому вона весь час старанно уникала, а коли могла, то й зупиняла, рух України в НАТО",- підкреслив він.

Читайте також: Кремль має колосальний компромат на Тимошенко, - Палій

Парламентар наголосив: "Зрозуміло, чому вона 10 років тому підписала рабську для України та тріумфальну для Мордора газову угоду? Кому ще неясно, на кого працює ця "людина"? Тій секті "закоханих у Юлю" можу сказати лиш одне: одного разу ви отямитеся і вам буде дуже соромно. Смерті українських воїнів на вашій совісті".

Резюмуючи, Андрій Немировський зауважив: "А я роблю те, що повинен робити кожен український політик в таких випадках. Вбачаю у цих діях ознаки злочинів. Підготував депутатське звернення голові СБУ. Вимагаю негайної реакції".

За матеріалами телеканалу "ПРЯМИЙ"

Как это повлияет на рейтинг:
Партия ВО "Батькивщина"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю