Світоліна продовжує перемагати на US Open. Цього разу здолала тенісистку з РФ

04.09.2021 10:48   -

Українська тенісистка Еліна Світоліна здобула третю перемогу в основній сітці US Open. У раунді 1/16 фіналу перша ракетка України у двох сетах перемогла росіянку Дарію Касаткіну. Це уже третя поспіль перемога Еліни на мейджорі в США у двох сетах.

Матч Світоліна – Касаткіна став шостим очним між двома тенісистками. Усі попередні п’ять виграла Еліна, яка на кортах US Open змогла продовжити цю серію до шести поєдинків.

За весь чат матчу українка не програла жодної своєї подачі, хоча тричі Касаткіна заробляла брейкпоїнти – безуспішно. Натомість у першій партії Еліна зробила брейк за рахунку 4:4 (і потім подала на сет), а в другій – одразу розпочала з брейку (при 0:0).

Відповідно, увесь другий сет Еліна Світоліна вела з брейком, після чого за рахунку 4:2 взяла ще одну подачу суперниці (5:2) і впевнено подала на матч – 6:2. Для перемоги Еліні знадобилося 75 хвилин.

За матч українка зробила 25 віннерів та 14 невимушених помилок, а також виграла 65% м’ячів на другій подачі суперниці.