Суперкубок виборов Луческу, але не для “Шахтаря”, а для “Динамо”. Переконливе 3:1 на користь киян
![](https://glavnoe.dp.ua/wp-content/uploads/2020/08/superkubok1.jpeg)
“Дуже радий, що виграли Суперкубок. Кожен професіонал хоче здобувати титули. Щасливий, що хлопці виклалися на повну та перемогли, навіть за відсутності багатьох травмованих. Перемогли 3:1 – тобто, повністю виконали завдання на гру. Ретельно вивчали матчі Шахтаря в Лізі Європи, шукали сильні та слабкі сторони. Підготувалися дуже добре. Про емоції краще запитуйте у футболістів”,- заявив на післяматчевій прес-конференції головний тренер “Динамо Київ” Мірча Луческу.
Луческу став першим тренером в Україні, який зміг вибороти Суперкубок на чолі двох клубів.
![Шахтар Динамо 1:3 25.08.2020 Суперкубок України 2020: як кияни ...](https://img.tsn.ua/cached/1598389813/tsn-1bfeaf6125141ee06e055fc61b5a2fa6/thumbs/1340x530/c1/42/5d1861093c20070540346a0a89f642c1.jpeg)
Шахтар активніше розпочав гру, але забило Динамо. На 20-й хвилині Жерсон знайшов Сидорчука на куті штрафного. Капітан навісив на Де Пену, який ударом головою відкрив рахунок. На 31-й хвилині кияни забили вдруге. Голом-красенем відзначився Жерсон Родрігес, який елегантно перекинув П’ятова.
![Суперкубок України-2020. «Динамо» перемогло «Шахтар» та вдев'яте ...](https://uaf.ua/photos/FFU/%D1%81%D1%83%D0%BF-%D0%B3%D0%BB%D0%B0%D0%B2-1-min.jpg)
Ще в першому таймі Шахтар скоротив відставання. Жуніор Мораєс ударом головою вразив ворота Бущана.
У другому таймі Мірча Луческу випустив на поле, зокрема, Олександра Андрієвського та Франа Соля. Цей дует і організував третій гол Динамо. Перший навісив, а іспанець головою зробив рахунок 3:1 на користь киян, які здобули Суперкубок України-2020, коротко змалювало хід матчу за Суперкубок України видання “Футбол 24”.
![Динамо» перемогло «Шахтар» під керівництвом Луческу — Суперкубок ...](https://racurs.ua/content/images/Publication/News/14/29/59/content/1-1.jpg)
Видання НВ розповідає про реакцію в соцмережах на перемогу Динамо. Ось один з розлогих дописів уболівальника:
“Забивали ті, на кого попередній тренер не ставив. Команда ожила, молоді побігли. Втретє поспіль Суперкубок – у Динамо. Вірю у відродження столичного клубу і у те, що судді помічатимуть удари в обличчя і ламання ніг з боку Шахтаря, і не перетворять чемпіонат у гру: допоможи Шахтарю стати чемпіоном)) Луческу вибрав єдиний можливий варіант – на контратаках. І не помилився. А, так, ледь не забув: Динамо грало без шістьох гравців основного складу і кілька футболістів взагалі були на непритаманних позиціях. Так що, ура!)” Zyma Vasyl.
![Динамо Шахтар — реакція соцмереж на Суперкубок України 25 серпня 2020](https://nv.ua/system/Article/posters/002/221/987/900x450/7449b505de31bb5054e2349bf577f3fb.jpeg)
Але були й не таки схвальні коментарі, адже чимало вболівальників не зраділи новому призначенню на посаду головного тренера Динамо. Ось таки саркастичний допис:
“Футбольна філія ОПЗЖ, підсилена тренером збірної Чаушеску, перемогла об’єднану команду “Опозиційного блоку” та РПЛ.
Ви прослухали короткий політзвіт про матч Суперкубку України. А потому шо треба учитися правильно сприймати новини ;)” Володимир Миленко.