В Днепропетровске судью Бабушкинского райсуда отстранили от должности

23.04.2015 11:55
Комиссия удовлетворила ходатайство Генерального прокурора Украины. 4 судей отстранили от занимаемой должности, в том числе Николая Решетняка, пишет dnepr.info.

На заседании Высшей квалификационной комиссии судей Украины 22 апреля на основании ходатайства Генерального прокурора Украины было принято решение отстранить от занимаемой должности 4 судей.

Так, в связи с привлечением к уголовной ответственности отстранен от должности сроком на 2 месяца Решетняк Николай Александрович — судья Бабушкинского районного суда города Днепропетровска.

Аналогичные решения приняты касательно 3 судей из Житомира и Киева.

«Надеемся, что кто-то  сделает выводы. А пока — приветствуем, Днепропетровск! Одним уродом системы стало меньше», — пишет на своей странице правозащитная группа «Сич».

Читайте также: Люстратори мають питання до голови Кіровського районного суду

Комментарии
Последние записи в блогах

Це моя Україна…! (Пишаюся…?) (Плакати хочеться…)

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет