Судей Бабушкинского райсуда Днепра заставят судить Плотницкого

20.09.2017 13:15

Сегодня, 20 сентября, Апелляционный суд Днепропетровской области вернул обратно в Бабушкинский райсуд Днепра дело Плотницкого, Патрушева и Гуреева о битом Ил-76.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на zabeba.li.

Прокурор был за возвращение дела судьям-отказникам, а адвокаты просили не ходить по кругу и передать дело в другой суд.

Коллегия судей Апелляционного суда Днепропетровской области сегодня рассмотрели представление главы Бабушкинского райсуда Днепра Игоря Литвиненко о том, что все возможные для рассмотрения этого дела судьи исчерпались.

Напомним, что 20 июля отказались судить террористов, сбивших военно-транспортный самолет Ил-76 ВСУ с 49 людьми на борту, судьи Бабушкинского райсуда Элеонора Женеску и Андрей Леонов.

Судья Женеску отказалась судить террористов о причине того, что она родом с Луганщины и не может объективно рассматривать дело. Судья Леонов взял самоотвод из-за того, что в  распределении дел участвовал давно уволенный судья Чулинин. Если раньше судья закрывал на это глаза, то на заседании по Плотницкому не сдержался.

Повторно судьи собрались 12 сентября в новом составе. На заседании было много родственников погибших с портретами. В этот раз сразу все три судьи Бабушкинского райсуда — Наталья Карягина, Светлана Марущак и Лариса Татарчук взяли самоотвод. Они, как и судья Леонов, нарекали на неправильное распределение дел. 

Сегодня в Апелляционном суде прокурор напомнил, что Высший специализированный суд Украины по рассмотрению гражданских и уголовных дел не с первой попытки, но направил дело Плотницкого и его сторонников в Бабушкинский райсуд  Днепра.

Представитель потерпевших, адвокат Виталий Погосян заявил, что «играться в автоматизированную систему, которая проводит распределение дел в Бабушкинском райсуде Днепра,  нецелесообразно».

Кроме того, адвокат тоже сослался на постановление Высшего суда, в котором говорится – большинство пострадавших живет в Днепропетровской области.  Более того, затягивать с делом Плотницкого больше нельзя — 9 месяцев судьи не могут приступить к рассмотрению обвинительного акта. Адвокат просил отправить дело в другой суд.

В итоге, коллегия судей Апелляционного суда в составе Оксаны Пискун, Ирины Живоглядовой и Светланы Крот решила, что ни в их полномочиях менять решение вышестоящего суда и отправила дело Плотницкого назад в Бабушкинский райсуд  Днепра.  По словам Виталия Погосяна,  новое заседание может состояться черед две недели.

Комментарии
Последние записи в блогах

Асоціація міст України в рамках проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС) розпочинає прийом заявок від міських рад-членів АМУ на фінансування короткострокових гендерних ініціатив, що сприятимуть участі жінок у місцевому економічному розвитку.

Подробнее

В ході перевірки одного з суб’єктів господарювання працівниками ГУ ДФС встановлені взаємовідносини з контрагентами, по яких внесена інформація до бази даних суб’єктів фіктивного підприємництва та наявні пояснення та протоколи допиту директорів щодо непричетності до ведення фінансово – господарської діяльності.

Аналізом баз даних ДФС України та відповідно наданих до перевірки документів встановлено, що ТОВ «С» реалізовано на ТОВ «М» кондиціонер та супутні послуги.

Проте, ланцюг та фізична можливість надання послуг у ТОВ «С» відсутні.

В Єдиному реєстрі досудових розслідувань по ТОВ «С» наявна інформація щодо порушення кримінального провадження за ознаками кримінальних порушень, передбачених ч.3 ст. 212 Кримінального кодексу України, відповідно якого досудовим розслідуванням встановлено здійснення ТОВ «С» безтоварних операцій, які спрямовані на надання послуг з формування штучного податкового кредиту.

До перевірки надано тільки договори та видаткові накладні/акти виконаних робіт. Для підтвердження факту здійснення господарської діяльності по придбанню ТМЦ не надано сертифікатів якості, інформації щодо приймання-передачі зазначеного товару матеріально - відповідальними особами, документально не підтверджено складський облік, не надано товарно-транспортні накладні.

  Крім того проведеною перевіркою встановлено, що ТОВ «М» здійснювало відшкодування вартості палива працівникам, які в той час перебували у відпустці або були звільнені, встановлені факти несвоєчасної реєстрації податкових накладних.

За результатами перевірки донараховано підприємству 942,4 тис. грн податкових зобов’язань разом із штрафними санкціями, які сплачені підприємством до бюджету у повному обсязі.

 

Подробнее

За січень - квітень 2019 року органами ДФС у Дніпропетровській області забезпечено збір платежів до бюджетів усіх рівнів (із врахуванням Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС та Дніпропетровської митниці ДФС) у сумі 36 млрд 493,4 млн грн, що перевищує надходження січня - квітня минулого року майже на 8 млрд 265,2 млн грн, або на 29,3 %. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Оксана Томчук.

Так, до державного бюджету протягом поточного року спрямовано 27 млрд 055,7 млн грн (у тому числі по Дніпропетровській митниці ДФС – 7 млрд 329,1 млн грн), що на 6 млрд 120,1 млн грн (або на 29,2%) більше надходжень відповідного періоду 2018 року.

До місцевих бюджетів області від платників регіону надійшло 9 млрд 437,7 млн гривень. Це на 2 млрд 145,1 млн грн (або на 29,4%) більше фактичних надходжень чотирьох місяців 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у січні - квітні 2019 року в області зібрано 5 млрд 24,7 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 887,0 млн грн (або на 21,4%).

 

 

Подробнее

«За результатами цьогорічної деклараційної кампанії громадянами та фізичними особами, які провадять незалежну професійну діяльність Дніпропетровщини подано 39328 декларацій про майновий стан та доходи, що на 9 декларацій більше у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Загальна сума задекларованого ними доходу становить 4 млрд 049,0 млн грн, що на 1 млрд 500,8 млн грн більше, ніж у минулому році. До сплати нараховано 99,9 млн грн податку на доходи фізичних осіб,  що на 10,6 млн грн більше, ніж у минулому році та 13,1 млн грн військового збору, на 1,5 млн грн більше, ніж у 2018 році», - повідомила заступник начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Серед декларантів є й мільйонери. Доходи у розмірі понад 1 мільйон гривень задекларували 273 громадянина з загальною сумою задекларованих  доходів 2 млрд 600,0 млн гривень. Суми задекларованих ними зобов’язань з податку на доходи фізичних осіб та військового збору складають 34,6 млн грн та 3,85 млн грн відповідно.

Також нагадуємо платникам податків, що суму податкового зобов’язання, зазначену в поданій річній декларації, необхідно сплатити до 1 серпня 2019 року.

Попри завершення деклараційної кампанії, ще до кінця року громадяни можуть скористатися правом на отримання податкової знижки за наслідками 2018 року. На сьогодні вже 4907 мешканців Дніпропетровщини скористалися такою можливістю. Задекларована ними сума податку на доходи фізичних осіб, що підлягає поверненню на розрахункові рахунки платників, склаладає 10,7 млн гривень.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет