Суд випустив генерала Павловського із СІЗО під заставу

05.11.2021 18:34   -

Колишній заступник міністра оборони, бойовий генерал Ігор Павловський, підозрюваний у справі про продаж для української армії неякісної військової техніки, вийшов із СІЗО під заставу, – повідомив його адвокат Ростислав Кравець.

За його словами, Павловського відпустили під заставу розміром у 18 млн гривень, яку встановив Київський апеляційний суд 22 жовтня. 18 мільйонів гривень, зібрав фонд п’ятого президента України Петра Порошенка разом з громадською організацією «Солідарна справа громад».

Також Кравець зауважив, що заставу було внесено сьогодні, одразу ж оформили документи, отримали підтвердження про надходження грошей та відправили документи до СІЗО.

Представник Павловського розповів, що тепер на черзі оскарження підозри та запобіжного заходу.

Окрім цього, адвокат повідомив, що разом із Павловським під заставу відпустили голову правління заводу «Кузня на Рибальському» Валерія Шандру, який також є підозрюваним у справі.

2 липня Державне бюро розслідувань оголосило підозри колишньому заступнику міністра оборони, деяким посадовцям Міноборони та голові правління заводу «Кузня на Рибальському» через постачання неякісної військової техніки.

Ідеться про замовлення двох катерів «Кентавр». Посадовці знали, що завод не зможе виконати умови контракту та збудувати катери у встановлені терміни, тому що не має проєктів з виготовлення подібної продукції. Такі катери не відповідали б вимогам замовлення, отже, їх неможливо було б використовувати.

Посадовці все одно внесли до оборонного замовлення необхідність будівництва ще одного катера, знову уклали угоду з «Кузнею на Рибальському» і заплатили заводу аванс. У результаті там виготовили катери зовсім іншого проєкту, які не відповідали технічним умовам.