Суд всю ніч протримав учасників криворізького процесу в очікуванні рішення

27.11.2015 09:31   -
Автор:

Судді колегії Дніпорпетровського апеяційного адмінсуду видалились у нарадчу кімнату близько 22:00 26 листопада, і до 8:00 наступної доби досі не винесли рішення.
Про це Depo.Дніпро повідомляє з посиланням на інформацію присутніх у залі суду.
Тим часом, сторони процесу чекали на рішення не покидаючи зали суду. Зокрема, о 7 ранку один з адвокатів Юрія Милобога Василь Підлужний написав у своєму фейсбук, що вони досі чекають на повернення суддів з нарадчої кімнати.
Народний депутат від «Самопомочі» Любомир Зубач повідомив на своїй сторінці у фейсбук, що секретар комісії Орлов, який свідчив по справі, не впізнав свої підписи на документах, які подавалися до суду першої інстанції.
Іншого свідка-члена комісії адвокати піймали на неточних показах: «Пам’ятала всі засідання і постанови, які голосували щодо складу ДВК. В тому числі щодо засідання 14 листопада, якого… не було. Адвокат підловив, свідок купився», — написав Зубач.
Читайте також: Новый мэр Днепропетровска Борис Филатов остался народным депутатом
Нагадаємо, в матеріалах справи виявили документи з тими ж датами та номерами, проте іншого змісту, порівняно із судом першої інстанції. У зв’язку з цією обставиною суди викликав в якості свідків усіх членів Криворізького міськвиборчкому, порушивши терміни судового розгляду.
Як відомо, Юрій Милобог оскаржує результати виборів у Кривому Розі. За офіційними даними, він отримав на 752 голоси менше за свого опонента Юрія Вілкула. Представники Милобога добиваються скасування виборів на низці спецдільниць та визнання недійсним підсумкового протоколу, яким Вілкула оголошено переобраним мером Кривого Рогу.
Читайте також: У Дніпропетровську «євромайданівці» пікетували прокуратуру через бездіяльність

Категория: Новости

Теги: , , , , , , ,