Суд відмовився забирати у Коломойського компанію "Дніпроавіа"

26.09.2019 11:30

Суд не став забирати в Коломойського компанію "Дніпроавіа", через початок війни. Про це йдеться у рішенні Господарського суду Києва, передає Depo.Дніпро.

Господарчий суд Києва відмовився задовольнити позов Фонду держмайна України до ТОВ "Галтера" щодо розірвання договору купівлі-продажу 94,6% акцій "Дніпроавіа".

Фонд держмайна хотів націоналізувати авіакомпанію, через неналежне виконання власником "Дніпроавіа" зобов'язання передати злітно-посадкову смугу, радіомаячну систему та земельні ділянки, на яких вони розташовані, у власність держави.

Також ТОВ "Галтера" зобов'язалася інвестувати на ремонт аеропорту 882 млн гривень, але фактично було внесено лише  142 млн.

У своєму рішенні суд зазначив, що 2014 року злітно-посадкову смугу, через початок АТО, використовують військові, тому власник авіакомпанії не міг провести реконструкцію. Також у договорі не була визначена дата проведення реконструкції.

Нагадаємо, що 30 березня 2017 року Господарський суд Дніпропетровської області ухвалив рішення про розірвання договору купівлі-продажу та повернення 94,5% акцій авіакомпанії "Дніпроавіа", яка також володіє аеропортом Дніпропетровськ, у власність держави. У Коломойського висловились щодо законності націоналізації "Дніпроавіа". Потім у компанії заявили, що рішення суду першої інстанції вступило в законну силу і підлягає апеляційному оскарженню як незаконне і протиправне. У січні 2019 року справу повернення аеропорту Дніпра у власність держави знову передали до суду.

Комментарии
Последние записи в блогах

«Українське товариство охорони пам’яток історії та культури Рівненської області» по завершенні Колядних свят, 23 січня 2020 року, урочисто передало величного Дідуха, який стояв на майдані Незалежності у Рівному, на постійне експонування до Національного центру народної культури у м. Києві – музею Івана Гончара.

Подробнее

Декларування доходів, отриманих фізособою за послуги, надані іншій фізособі

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що дохід з джерелом їх походження з України – будь-який дохід, отриманий резидентами або нерезидентами, у тому числі від будь-яких видів їх діяльності на території України.

Норми встановлені п.п. 14.1.54 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України (далі – ПКУ).

Подробнее

Про справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що ДПС України надала наступні рекомендації стосовно справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів.

Подробнее

Зміни до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що 19.01.2020 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 21.10.2019 № 436 «Про затвердження Змін до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Наказ № 436) (зареєстровано у Міністерстві юстиції України від 23.12.2019 за № 1278/34249), яким внесено зміни до наказу Міністерства фінансів України від 24.11.2014     № 1162 «Про затвердження Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та Положення про реєстр страхувальників», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України від 03.12.2014 за № 1553/26330.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю