Борис Філатов: прозорість будівництва метро у Дніпрі – поза всяким сумнівом

26.09.2019 12:30   -
Автор:

Міський голова Дніпра Борис Філатов заявив, що спроби деяких зацікавлених осіб третирувати турецьку компанію «Limak», яка займається у місті будівництвом метрополітену, можуть викликати міжнародний скандал і зашкодити іміджу України. Про це він повідомив в ефірі програми «Грані» на «34 телеканалі».
«Я їжджу, намагаюся налагоджувати міжнародні зв’язки, в місто приїжджають серйозні люди. Ось нещодавно, наприклад, приїжджав турецький посол. А в цей час різні зацікавлені, я не знаю у чому, правоохоронні органи, починають зневажати компанію «Limak». Турецьку компанію, що має міжнародний авторитет, яка побудувала у Стамбулі один з найбільших у світі аеропортів, яка звела торговий порт в Ізмірі та залізничний вокзал в Анкарі. Усе це закінчиться міжнародним скандалом. Чи буде це вигідно Дніпру і Україні – велике питання.
Подібного роду практика у світовій історії не прийнятна. Коли до Дніпра приїжджають великі турецькі компанії «Limak», «Onur» – компанії з багатомільярдним обігом, з проєктами по всьому світу, – а до них намагаються швендяти місцеві ділки від правоохоронних органів, люди цього не розуміють. Прозорість будівництва метро у Дніпрі виведена на найвищий міжнародний стандарт: тут і Європейський банк реконструкції і розвитку, і найбільша турецька компанія, польський інженер. Грубо кажучи, міська влада виступає просто як пасивний замовник. Якщо хтось хоче покопатися там своїми «брудними руками», вони, напевно, заподіють країні, в іміджевому плані, непоправну шкоду», – зазначив Борис Філатов.
Повне інтерв’ю міського голови Дніпра Бориса Філатова програмі «Грані» 34 каналу можна передивитися за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=tjLljdq4Z3U