Стоматологічна допомога для учасників АТО/ООС у Дніпрі: як отримати

12.10.2021 18:48   -

У рамках комплексної програми «Здоров’я населення м. Дніпра» для учасників АТО/ООС продовжують проводити безкоштовне зубопротезування та підготовку до нього.

У цифрах: цьогоріч у Дніпрі стоматологічну допомогу за програмою отримали 338 учасників АТО/ООС на суму 3 333 332 грн.

Приймають захисників і захисниць України у Центрі стоматологічної допомоги КНП «Клінічна лікарня швидкої допомоги», що по просп. Івана Мазепи, 47: «Торік у нашому центрі провели зубопротезування для 82 учасників АТО/ООС на суму 774 тисячі гривень. На сьогодні вже 75 людей отримали протезування на 710 тис. грн», – поділилася заступниця медичного директора Центру стоматологічної допомоги КНП «Клінічна лікарня швидкої допомоги» Дніпровської міської ради Інна Мироненко.

Волонтерка та ветеранка АТО/ООС Дар’я Андрусенко-Якотюк, яка прийшла на огляд до центру, розповідає, що про програму дізналася недавно: «Скажу, що стан зубів – велика проблема, особливо, якщо довго пробув на фронті, тож така програма дуже важлива. Добре, що не треба збирати купу документів – показуєш посвідчення УБД і довідку про участь (ще копію паспорта та ІНН, – ред.), й треба мати тільки дніпровську реєстрацію, а не прописку».

Крім того, учасників АТО/ООС й членів їхніх родин мерія забезпечує медикаментами під час амбулаторного лікування в рамках програми «Здоров’я населення м. Дніпра» на 2021-2022 рр.: «Станом на вересень 2021 року освоїли виділені кошти на амбулаторне лікування учасників АТО/ООС в сумі 310 тис. грн. Як здійснюється ця програма: спеціаліст надає рекомендації про медикаментозне амбулаторне лікування. Далі пацієнт звертається до сімейного лікаря, який надає цей пільговий рецепт. Потім завдяки субвенції з міського бюджету цей рецепт оплачується, й пацієнт отримує медикаменти», – підсумував спеціаліст департаменту охорони здоров’я населення Дніпровської міської ради Олександр Новіков.