Стоимость паспортов изменится: когда и насколько

29.04.2019 14:00

С 1 июля 2019 года административный сбор за оформление ID-карт и загранпаспортов увеличится.

Об этом сообщает Интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ" со ссылкой на ГП "Документ".

По данным предприятия, стоимость оформления ID-карты сроком до 20 рабочих дней составит 345 грн. (ранее - 279 грн.), из них 126 грн. - стоимость админуслуги, 219 грн - стоимость бланка.

При оформлении ID-карты сроком до 10 рабочих дней новая стоимость составит 471 грн. (ранее 366 грн.), из них 252 грн. стоимость админуслуги, 219 грн стоимость бланка. 

Оформление загранпаспорта сроком до 20 рабочих дней будет стоить 682 грн. (ранее 557,32 грн.), из них 352 грн. - админуслуга, 330 грн. - бланк.

Загранпаспорт за 7 рабочих дней и до 3 рабочих дней (при наличии оснований) будет стоить 1034 грн. (Ранее 810,32 грн.), из них 704 - админуслуга, 330 грн. - бланк.

В ГП "Документ" напомнили, что предельная стоимость админуслуг зависит от размера прожиточного минимума, установленного для трудоспособных лиц на 1 января календарного года, а стоимость оформления документов возросла впервые с 2016 года, и "по подсчетам экспертов, такое повышение увеличит поступления в местные бюджеты в 2019 году на почти 200 млн. грн.".

Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю