Справа про замах на життя Ешонкулової: апеляційний суд скасував попередній вирок

11.06.2024 14:06   -

Громадська активістка Наталія Ешонкулова продовжує боротьбу з кривдниками, які здійснили замах на її життя у липні 2021-го року. Жінка впевнена, що замовниками її вбивства є – Олександр Петровський, Сергій Олійник та Еміль Арутюнян, які входять до кола кримінальної “Дніпропетровскої братви”.

Три роки боротьби після замаху на власне життя привели громадську активістку Наталію Ешонкулову знов до судових перепалок. Нагадаємо, суд першої інстанції у березні цього року виніс вирок трьом чоловікам, які напали на жінку у власному під’їзді. Їм призначили 11 років позбавлення волі та моральну компенсацію. Адвокатів підсудних це рішення не задовільнило, тому ті подали апеляцію. На черговому засіданні 10-го червня у апеляційному суді відбулися дебати.

Адвокати підсудних впевнені, що суд першої інстанції виніс неправильний вирок. За словами захисту, колегія суду не до кінця розібралася “в ситуації”.

Ба більше, сторона захисту впевнена – Наталія замовила себе сама, адже начебто була знайома з одним зі своїх нападників. Потерпіла це заперечує.

Вислухавши обидві сторони, колегія суду надала останнє слово обвинуваченим. Чоловіки повністю підтримали своїх захисників.

“Якщо мене не задовольнить рішення суду, то згідно зі статтею 155 Конституції України, я використаю всі можливі способи для захисту та подаватиму свою скаргу до Європейського суду з прав людини”.

Після промов підсудних судді видалилися до нарадчої кімнати. Після 20-ти хвилин перерви – суддя озвучила вирок.

“Вироком Нижньодніпровського районного суду міста Дніпра від 05.03.2024 року щодо Кузьменка, Русака та Чульського, скасувати та призначити новий розгляд у суді першої інстанції”.

Почувши таке рішення – Наталія не може стримати сліз.

“Стало зрозуміло, що буде неоднозначне рішення, адже під час оголошення вироку підозрювані сміялися. Суд визначив запобіжний захід для обвинувачених у вигляді застави, яку сплатили за них”, – сказала постраждала Наталія Ешонкулова.

Ми продовжуємо слідкувати за цією гучної справою в очікуванні, який вирок вдругенадасть суд першої інстанції.

Джерело: ДніпроТВ