Сотні сервісів під одним дахом: у Дніпрі облаштовують Центр соціальних та адмінпослуг нового формату

23.12.2021 15:18   -

У Дніпрі створюють Центр надання соціальних та адмінпослуг нового формату. Його облаштовують на Слобожанському проспекті. Під одним дахом там надаватимуть понад півтисячі сервісів. Нині у розпалі – внутрішні роботи, – повідомив ДніпроОДА. Про це розповів заступник голови Дніпропетровської ОДА Іван Начовний.

«Мережа ЦНАПів Дніпропетровщини розширюється. Цьогоріч в області відкрили 28 Центрів надання адмінпослуг. Розуміємо, що для такого великого міста як Дніпро теж дуже важливо мати на кожному березі сучасні осередки. Щоб мешканці могли отримувати якісні адміністративні послуги швидко та зручно», – зазначив заступник голови Дніпропетровської ОДА Іван Начовний. 

Під новий центр реконструюють колишню будівлю Індустріального райвиконкому. Проєкт – частина програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

«Дуже важливо, що програма Президента України «Велике будівництво» працює і тут, на лівому березі Дніпра. Просто поряд із домом мешканці зможуть отримати паспорт, оформити пенсію чи документи на ведення бізнесу. Люди матимуть доступ до сучасного формату отримання адмінпослуг», – сказав народний депутат України Дмитро Кисилевський.

Він додав – це буде найбільший осередок з надання послуг у Дніпрі.

Проєктом передбачена зона очікування, дитяча кімната з ігровою, медпункт. На третьому та четвертому поверхах будівлі зроблять «бек-офіси» для обробки документів.

«Це дуже зручно для мешканців нашого району. Перспективи для людей прекрасні – усе буде поряд», – поділилася місцева мешканка Анна Кулішова.

Центр працюватиме у форматі «прозорого офісу». Відвідувачів прийматимуть на перших двох поверхах. Замість численних кабінетів буде просторий open space. Там облаштують понад 200 робочих місць для прийому та видачі документів.

«В основі роботи нового центру – доступність, прозорість та оперативність. Найголовніше те, що дніпряни зможуть отримати максимальну кількість послуг в одному приміщенні та в найкоротший час», – зазначив заступник міського голови Дніпровської міської ради Едуард Підлубний.

У будівлі вже встановили нові вікна та замінили покрівлю. Нині завершують утеплювати фасад. Також у розпалі – внутрішні роботи. Далі підрядники приведуть до ладу навколишню територію.