Сьогодні фінал Євробачення. Україна виступатиме під номером 12

14.05.2022 13:06   -

Сьогодні, 14 травня, у місті Турин в Італії пройде фінал пісенного конкурсу «Євробачення».

Початок трансляції запланований на 22:00.

66-й пісенний конкурс Євробачення відбувається в Італії. Цього року конкурс приймає мальовниче місто Турин. У першому півфіналі 10 травня вже виступили представники 17 країн, серед яких був гурт Kalush Orchestra з України. 12 травня пройшов другий півфінал конкурсу і визначилися всі конкуренти Kalush Orchestra у фіналі.

Увечері 10 травня український гурт «Kalush Orchestra» виступив у півфіналі на «Євробачення-2022». Пісню «Stefania» зал нагородив оплесками стоячи.

Де дивитися ефір.

Конкурс можна буде подивитися онлайн на кількох платформах:

Також фінал «Євробачення» можна буде подивитися через додаток «Дія» — у розділі «Дія TV».

Телеведучий Сергій Притула коментуватиме фінал «Євробачення 2022» онлайн, якщо за час стриму йому надонадять мільйон гривень для допомоги ЗСУ.

«Твіттеряни просять мене коментувати «Євробачення». Я не збирався відволікатися від справ допомоги ЗСУ. Але ваші пропозиції щедро задонатити мене зацікавали. Тому угода: я прокоментую фінал «Євробачення», а ви написипете нам за час стриму мільйон гривень для української армії. Згода?». Сергій Притула оголосив, що коментувати фінал «Євробачення 2022» буде у Twitter, де створить для цього аудіокімнату.