«Слуги народу» влаштували в Києві масову передвиборчу акцію, хоч нещодавно закидали нехтування карантином Дніпру

20.09.2020 17:36   -

Сьогодні партія «Слуга народу» презентувала у Києві свою команду до столичних органів самоврядування. Її лідеркою постала вже скандально відома Ірина Верещук.

Вражає те, що за умов карантину, акція була досить масовою і на ній був присутній сам президент Зеленський. Більше того, в часи карантину «слуги» не знайшли іншого місця для свого збіговиська окрім як навчальний заклад — захід відбувся у внутрішньому дворі Київського Національного університету імені Шевченка (!!!).

Ймовірно, «слуги» вирішили просто проігнорувати карантинну заборону на збори понад 100 осіб і вимоги до концентрації людей (1 людина на 20 кв. метрів). А між іншим, Київ знаходиться у помаранчевій карантинній зоні, де діють посилені антиепідемічні заходи — лише за останню добу в столиці виявили 343 нових випадки коронавірусу. Для порівняння — у всій Дніпропетровській області — всього 104.

Свідки повідомляють, що багато присутніх нехтували банальними засобами індивідуального захисту, прогулюючись навіть без масок. Та й на відео з заходу, оприлюдненому самими «слугами», чудово видно, як багато людей присутні там без масок — зокрема, так зробила і сама кандидатка в мери Києва Ірина Верещук.

Але, все це не заважає «зеленій команді» та їх посіпакам висувати претензії владі Дніпра за «недотримання» карантину та проведені до Дня міста заходи — мовляв, усе це спровокувало зростання кількості хворих, про що на днях розказував міністр МОЗу Степанов.

«Знаючи вас, я точно знаю, що ви усвідомлюєте, що таке COVID-19. Ви усвідомлюєте, які ризики становить ця хвороба. Я розумію, що зараз у вас відбуваються політичні процеси, які йдуть по всій країні«, — заявив тоді міністр. Що ж сталося з його позицією, коли зборища організовують його політичні товариші? Вони не усвідомлюють небезпеки?

Ну що, ж критика критикою, але якщо судите інших — то подавайте приклад!

Втім, бути прикладом — це не тактика «слуг». Головне — це вдала картинка. А критика у «зе-команди» не є засобом конструктивної комунікації — вони її використовують лише в якості можливості збільшити рейтинг перед виборами за рахунок «викриття» опонентів і обливання їх брудом.

Поделиться

  • 1
    Поделились


Категория: Новости, Политика

Теги: , , , , ,