«Слуги народа» планують співпрацю з ОПЗЖ

06.08.2020 19:34   -

Один із керівників політичної сили «Слуга народа» в інтерв’ю виданню «Бабель» розказав про те, що дана партія зовсім не проти співпрацювати в місцевих радах з проросійською партією «Опозиційна платформа — За життя». Більше того, саме безпринципність згаданої політсили є критерієм, що визначив для «слуг» майбутніх «компаньйонів».

«У них [керівництва ОПзЖ — ред.], на відміну від «Голосу» та «ЄС», немає ідеологічних вимог — вони абсолютно прагматичні та зрозумілі«, — розповів представник СН виданню.

За інформацією «Бабеля», раніше «Слуга народу» провела соцопитування серед своїх виборців, щоб зʼясувати, з якою з партій після виборів вона може створити коаліцію в місцевих радах і не втратити при цьому рейтинг. За даними цього опитування, 37% відповіли «з жодною», а 50% — не проти співпраці з ОПзЖ. 

Якщо безпринципність ы выдсутнысть «ідеологічних вимог»- це показник для можливої співпраці, то про «слуг народа» можна зробити багато висновків.

Як би там не було і якими б не були особливості сучасної політики, керівників держави від звичайних громадян завжди відрізняла впевненість у якихось ідеалах, принциповість позиції, що давало виборцям впевненість у тому, що обрані ними політики реалізують запропоновані на виборах ідеї і вистоять, завдяки принциповості, численним спокусам.

Але це все не про «слуг», яким, здається, завжди «какая разница».

Поделиться

  • 1
    Поделились


Категория: Новости, Политика

Теги: , , ,