Штраф 680 гривень за перешкоджання руху пішоходів: інспекція з питань контролю за паркуванням почала штрафувати несумлінних водіїв

06.05.2022 17:04   -

Інспекція з питань контролю за паркуванням почала штрафувати водіїв за неправильне паркування. З перших днів війни інспектори обходились лише попередженням, але наразі в Дніпрі збільшилась кількість автівок, а з ними і порушників, які нехтують правилами дорожнього руху. За словами в.о. начальника інспекції з питань контролю за паркуванням ДМР Бориса Проценка, за тиждень інспекція вже оштрафувала близько 70 несумлінних водіїв. 

«Останнім часом до інспекції почали надходити численні скарги від громадян щодо великої кількості автівок, які покинуті з порушенням ПДР. Тому я хочу нагадати дніпрянам і гостям міста, що правила не скасовані. На жаль, більшість водіїв залишають автівки не на відведених паркувальних майданчиках, а у місцях, де транспортний засіб перешкоджає руху пішоходів або інших транспортних засобів, особливо автівок швидкої, поліції чи інших критично важливих служб», – зазначив Борис Проценко. 

Найбільше порушень водії здійснюють у середмісті. Наприклад, перехрестя вул. Короленка та просп. Дмитра Яворницького. Тут водії найчастіше зупиняються ближче ніж 10 метрів від перехрестя, що є грубим порушенням правил дорожнього руху. 

«Хотілось би також звернути увагу водіїв саме на виїзди з лікарняних закладів, бо часто водії блокують заїзд автомобілів екстреної медичної допомоги, які везуть людей, аби надати їм невідкладну допомогу», – зазначив головний спеціаліст-інспектор з паркування відділу контролю за стоянкою і зупинкою інспекції з питань контролю за паркуванням Дніпровської міської ради Артем Філоненко.