Школи Дніпропетровщини можуть долучитися до національного проєкту

12.12.2019 11:45   -
Автор:

Відверті розповіді та щире спілкування. Так проходять зустрічі бійців та волонтерів зі школярами Дніпропетровщини. Долучитися до проєкту з національно-патріотичного виховання та запросити захисників на відкритий урок може будь-яка школа області. Їх організовують учасники Ради ветеранів АТО/ООС, яка діє при Дніпропетровській облдержадміністрації.
«Такі відкриті уроки проводимо за власної ініціативи. Тільки цього місяця організували близько 8-10 зустрічей. Основна мета – це національно-патріотичне виховання молоді. Адже любов до Батьківщини потрібно прививати з дитинства», – сказав один з організаторів проєкту, член Ради ветеранів АТО/ООС Олександр Островський.
Під час занять школярі знайомляться з учасниками бойових дій, волонтерами, родичами загиблих бійців.
«Ми прагнемо формувати у дітей позитивний імідж військовослужбовців-добровольців. Під час зустрічей бійці знайомлять школярів із армійською службою, розказують про найновіші технічні засоби, які використовують українські військові. Також діляться спогадами про участь у бойових діях», – розповів член Ради ветеранів АТО / ООС В’ячеслав Плахута.
Аби організувати такий урок у своїй школі, адміністрації слід звернутися до організаторів у Facebook або за телефоном: 067 293 54 00.