Що зроблено владою у Дніпрі за тиждень

11.06.2020 20:55   -

Комунальники Дніпра продовжують капітальні ремонти та будівництво по місту. Зокрема, це комплексні роботи на Селянському узвозі, Набережній Перемоги, площі Шевченка, вулиці Яворницького, а також спорудження зливового колектора на вулиці Янтарній. Про це повідомив під час пресконференції 11 червня головний спеціаліст відділу забезпечення діяльності міського голови та його заступників Антон Андрієнко.

За тиждень працівники КП «Дніпродорсервіс» нанесли 6,5 км дорожньої розмітки фарбою. Така ж з’явилася ще на 12 пішохідних переходах, ще на 12-ти її нанесли холодним пластиком. На вулицях Калиновій та Янтарній встановили два «лежачих поліцейських». Комунальники також встановили 68 дорожніх знаків, завершили капітальний ремонт світлофорних об’єктів на просп. Б. Хмельницького – вул. Шинна та Запорізьке шосе – вул. Шинна. Розпочали будівництво одного з таких на перехресті вулиці Криворізької – вул. Переможців. На 27 об’єктах провели технічне обслуговування. Продовжують капітальний ремонт світлофорного об’єкта на перетині проспекту Мануйлівського – вул. Каруни.

«Мешканці міста вже, певно, бачать, що розпочато планомірну заміну люків на нові антивандальні. Вони складаються із суміші бетону та чавуну – дуже важкі, їх не має сенсу красти, бо відбити бетон від чавуну майже неможливо. Таким змінам особливо радіють водії, бо тепер вони не відчувають дискомфорту, проїжджаючи по люках, та не бояться пошкодити автівку», – зазначив Антон Андрієнко.

За його словами, такими ж за складом є нові антивандальні решітки зливної каналізації. Ті, що призначені для магістральних доріг, витримують навантаження у 40 тонн. З початку року встановлено 500 таких решіток.  
Одночасно на 20 об’єктах у місті ведеться ремонт внутрішньоквартальних доріг. Протягом тижня відновлено 9 тисяч. кв. м зруйнованого  асфальтобетонного покриття.

У місті продовжують санітарну обробку під’їздів. Наразі завершено 17-ту чергу. Департамент житлового господарства ремонтує покрівлі, електромережі та сантехсистеми.

Співробітники КП «Гідроспоруди» протягом тижня відремонтували 14 дощоприймачів і 7 оглядових колодязів. Крім цього, очистили 95 таких споруд і 1850 погонних метрів колекторів.

У КП «Міськсвітло» за тиждень змонтували понад 170 світильників, більш як 3 тис. метрів ліній самонесного ізольованого дроту, 121 кронштейн, встановили 16 опор і замінили майже 300 ламп.

Співробітники КП «Зооконтроль» протягом тижня завезли на базу 38 собак і 7 котів. Повернули власникам 56 домашніх улюбленців. Стерилізували 36 тварин, ревакцинацію провели 4-м собакам.