Що насправді сталося у Криворізькій колонії (ВІДЕО)

05.06.2015 21:57   -
Автор:

В інтернеті з’явилась інформація, ніби засуджені порізали вени, аби не виготовляти зброю з символікою ДНР. Ця новина привернула цвагу не лише читацької аудиторії, а й численних громадських активістів, правоохоронців та правозахисних організацій, як всеукраїнського, так і регіонального рівнів. Згодом новину спростували офіційні представники Державної пенітенціарної служби України.
З’ясувалося, що 31 травня в тюремній їдальні між засудженими виник побутовий конфлікт, передає 9 канал.
Про цю подію пенітенціарії повідомили працівникам міліції та прокуратури. Останні запевняють, що ніяких порушень з боку співробітників колонії не було, а засуджені у такий спосіб спробували уникнути покарання за порушення режиму.
Засуджені показують незначні подряпини. Говорять, що намірів покінчити життя самогубством не мали.
Про холодну зброю, а тим паче із сепаратистською символікою, ніхто навіть не чув.
Засуджені Криворізької колонії вже більше року добровільно допомагають українській армії.
Керівництво виправного закладу переконує: більшість ув’язнених налаштовані патріотично і всі підтримують Збройні сили України. Виготовлення будь-якої продукції з символікою так званих «ДНР» та «ЛНР» тут просто неможливе.
Громадські активісти та правозахисники теж переконалися в недостовірності поширеної інформації.
Пенітенціарії пояснюють: як правило, такі плітки розповсюджують засуджені або люди, які коли-небуть мали проблеми із законом, аби дистабілізувати обстановку у виправному закладі.

Категория: Новости

Теги: , , , , ,