Ще 100 млн на тероборону Дніпра і заклик переходити на економіку воєнного часу: Філатов провів 18-ту позачергову сесію міської ради

14.03.2022 14:32   -

Ситуація у Дніпрі та області залишається контрольованою. Українські військові боронять підходи до області. Водночас нині треба переходити на економіку воєнного часу та зробити все можливе, аби у Дніпропетровській області розпочалася посівна. Про це мер Дніпра Борис Філатов наголосив під час проведення 18-ї позачергової сесії міськради, яку 14 березня провели у форматі zoom-конференції. На засіданні були присутні 55 депутатів. 

На порядок денний винесли 4 питання, що стосувалися змін до бюджету. Так на територіальну оборону Дніпра додатково виділи ще 100 млн грн.

Уже після сесії Борис Філатов звернувся до депутатів із закликом сприяти тому, аби містяни та підприємці поверталися на робочі місця:

«Я розумію, що атмосфера нервова, багато хто поїхав. Та ті, хто не побоявся і лишився, і хто може працювати — вони повинні робити це і сплачувати податки. Економіка має працювати, нехай навіть на воєнних рейках».