«Рух – це здорово!»: у Дніпрі провели всеукраїнський фізкультурно-оздоровчий флешмоб
![](https://glavnoe.dp.ua/wp-content/uploads/2021/06/fleshmob.jpg)
Близько 200 вихованців комунального позашкільного навчального закладу «Дитячо-юнацький центр «Штурм»» Дніпровської міської ради під час заходу станцювали три танці, які їм показували викладачі.
![](https://dniprorada.gov.ua/upload/doc_files/o_1f7lj0ptq12rd10dfoiv1ba277j14.jpg)
«Дніпро – місто патріотів. У нас уже не один рік діє програма міського голови Бориса Філатова «Дніпро – спортивна столиця». Сьогодні ми представляємо наше місто на всеукраїнському заході. Діти танцювали три композиції, які вони вивчили перед початком. А під час безпосередньо флешмобу повторюватимуть за тренером», – зазначила директорка «Штурму», заслужений працівник освіти України, президент Федерації фітнесу м. Дніпра Ірина Герліванова.
![](https://dniprorada.gov.ua/upload/doc_files/o_1f7lj22lr1rga12gmcoh1vreda73q.jpg)
Маленька Анна Діменко розповідає, що дуже полюбляє спорт: «Я дуже люблю рухатися, робити зарядку, танцювати. Цей флешмоб – дуже весело!».
![](https://dniprorada.gov.ua/upload/doc_files/o_1f7lj1tc51uu41t5r50lh77tns3i.jpg)
![](https://dniprorada.gov.ua/upload/doc_files/o_1f7lj10e6gnh6jdfgr1nj8n9c1i.jpg)
Вихованець «Штурму» Максим Шоломаєв у позашкільному закладі вже дев’ять років: «У «Штурмі» мої друзі, мені тут дуже подобається. На флешмобі я разом з хлопцями тримав прапори, аби було видно, що ми саме з Дніпра і наш флешмоб – найкращий!».
![](https://dniprorada.gov.ua/upload/doc_files/o_1f7lj1o3h13t4uvb11bc1ngr10na3a.jpg)