Розпочалася кампанія 2021 з подання документів до вишів

14.07.2021 13:25   -

Подавання електронних заяв у заклади вищої освіти розпочалося 14 липня та триватиме 10 днів до 23 липня, – повідомляє державне підприємство «Інфоресурс».

У перші дні система вкрай перевантажена, тому спостерігаються збої.

«Не поспішайте все зробити в перший день, часу вистачить всім. Але й, звісно, не відкладайте все на останні години», — йдеться у повідомленні.

Сьогодні, 14 липня 2021 року, розпочинається прийом електронних заяв та документів для вступників на бакалавра чи наскрізного магістра до закладів вищої освіти та на основі 11 класів за денною формою здобуття освіти до закладів фахової передвищої освіти. Подача е-заяв та документів відбувається на сайті vstup.edbo.gov.ua

Для вступників на бакалавра чи наскрізного магістра прийом заяв та документів на вступ (електронно, крім категорій, визначених п. 1 розділу VI Умов прийому) – з 14 липня:

  • до 16 липня – для тих, хто вступає за співбесідою, вступними іспитами і творчими конкурсами; 
  • до 23 липня – за результатами ЗНО, вступних іспитів та творчих конкурсів, якщо вони були складені з 1 до 13 липня.

На основі 11 класів за денною формою здобуття освіти до закладів ФПО прийом заяв та документів розпочинається 14 липня, крім військових коледжів сержантського складу та фахових коледжів зі специфічними умовами навчання, а закінчується о 18.00 у такі дні:

  • 26 липня – для осіб, які вступають на основі співбесіди або вступних іспитів та творчих конкурсів;
  • 2 серпня – для осіб, які вступають тільки на основі сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання.

У 2021 році вступники зможуть подати максимум 5 заяв на бюджет, як і минулого року. А от вступників на контракт очікує новація щодо обмеження кількості поданих заяв для вступу на контракт – до 30 заяв включно. 

Також вступники, які отримають бюджетні місця за результатами конкурсу, але захочуть, щоб інші їхні заяви брали участь у конкурсі на контракт, мають обов’язково повідомити про це приймальну комісію під час виконання вимог до зарахування (подання оригіналів документів). Для цього необхідно буде написати відповідну заяву. В іншому разі ці заяви автоматично будуть виключені з конкурсу на контракт.

Уже 23 липня абітурієнти можуть подати до пʼяти заяв на бюджет у будь-який заклад вищої освіти і до 30 заяв на контракт.

Рейтингові списки абітурієнтів оприлюднять не пізніше 28 липня.

У Києві відкриють заклад вищої освіти американського зразка. Проєкт створили в партнерстві з Університетом штату Аризона (ASU).

“Діти, які хочуть здобути західну освіту, але не завжди мають можливість поїхати за кордон, скоро отримають таку можливість у Києві. Незабаром у місті з’явиться університет світового рівня — American University Kyiv. Проєкт створений у партнерстві з державним Університетом штату Аризона (ASU), який є одним з найкращих серед університетів США», — повідомив  депутат Київради від фракції УДАР Дмитро Білоцерковець і посольство США у Києві.