Реванш “регіоналів” на Дніпропетровщині: мером Кривого Рогу став представник ОПЗЖ Костянтин Павлов

08.12.2020 09:07   -

Попри плутанину з екзит-полами, які обіцяли перемогу різним кандидатам на виборах міського голови Кривого Рогу, Криворізька міська ТВК оголосила переможцем висуванця партії “Опозиційна платформа – За життя” Костянтина Павлова, – повідомляє Укрінформ.

Увечері 7 грудня Криворізька міська територіальна виборча комісія прийняла протоколи від ТВК усіх 7 районів міста. За результатами виборів міського голови Кривого Рогу перемогу здобув висуванець партії “Опозиційна платформа – За життя” Костянтин Павлов, за якого проголосувало понад 97,5 тисяч виборців (56,97%). За конкурента Павлова, висуванця партії “Слуга народу” Дмитра Шевчика проголосувало близько 70 тисяч виборців (40,49%)”, – зазначив голова Криворізької міської ТВК Валентин Орлов.

Нагадаємо, що кандидатуру Павлова у другому турі на виборах мера підтримав діючий міський голова Кривого Рогу Юрій Вілкул, що відмовився від участі у змаганнях за посаду через стан здоров’я.

У першому турі 25 жовтня кандидат від “Слуги народу” Дмитро Шевчик отримав 25,94%, а Костянтин Павлов – 9,15% голосів. Очевидно, саме підтримка Павлова Юрієм Вілкулом допомогла йому здобути перемогу.

Загалом спостерігається цікава тенденція – невдачі “зе-команди” призводять до повернення до влади “міцних господарників”, лідер яких утік від народу ще у 2014 році.