«Регіонали» пробиватимуться в Раду «Опозиційним блоком»

05.09.2014 12:42   -
Автор:

Соратники Януковича, які разом з війною втратили округи на Донбасі спробують пройти до нової Ради, приєднавшись до проекту Сергія Тігіпка.
Про це йдеться у статті Сергія Лещенка на УП.
«Окрім його «Сильної України», переговори про об’єднання ведуться з залишками Партії регіонів, яку очолює Борис Колесніков, а також з проектом Льовочкіна Партія розвитку України», — пише журналіст.
За інформацією «Української правди», це утворення може називатися «Партія «Опозиційний блок», яку очолить Сергій Тігіпко.
«Розглядається можливість, що в число «акціонерів» потрапить і партія Наталії Королевської «Україно – вперед», партія Володимира Семиноженка «Нова політика» та афганці Сергія Червонописького. Квоти пропонують ділити відповідно до ресурсів, які будуть внесені в кампанію.
У разі, якщо колишні соратники Януковича досягнуть згоди, то базою для їх походу на вибори буде технічна партія, яку просто придбають і перейменують у «Опозиційний блок» – ніхто втрачати свій бренд не захоче. Усі члени списку вийдуть зі своїх партій», — зауважує Лещенко.
Водночас журналіст зазначає, що один найближчих соратників Януковича Сергій Льовочкін не особливо вірить в успіх і готується балотуватися за мажоритарним округом в Миколаєві, тоді як інший соратник Януковича Борис Колесніков уже був помічений за підготовкою грунту для мажоритарки в Краматорську.
Фото: www.pravda.com.ua

ПоделитьсяКатегория: Новости

Теги: , ,