Питання злиття двох вишів на сесії облради розглядатися не буде

05.09.2014 11:26   -
Автор:

Питання щодо злиття Дніпропетровського інституту післядипломної педагогічної освіти з Інститутом підприємництва «Стратегія» не буде розглядатися на сесії облради. Про це повідомляє прес-служба Дніпропетровської обласної ради, пише інтернет-видання «ГЛАВНОЕ».
4 вересня робоча група, яка проводить громадську експертизу проектів рішень обласної ради, порекомендувала відправити на доопрацювання питання про злиття Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти з Інститутом підприємництва «Стратегія» (м. Жовті Води) та залишити без змін їх керівництво.
«Питання злиття двох вишів не пройшло обговорення та узгодження з колективами закладів та на теперішній час потребує додаткового вивчення та опрацювання колективом, громадськістю спільно та профільними фахівцями», — йдеться у висновку громадської експертизи.
Також робоча група запропонувала створити спеціальну комісію для розгляду питання щодо злиття двох вузів.
«Ті питання, які змушують людей виходити на вулицю, як мінімум, не відпрацьовані. За висновком громадської експертизи, тема реорганізації Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на сесії облради підніматися не буде. Моя позиція – питання, які стосуються діяльності комунальних закладів, повинні бути максимально відпрацьованими і зваженими, повинні враховувати інтереси усіх сторін і тільки після цього виноситися на розгляд депутатів», — підкреслив Євген Удод.
Нагадаємо, колектив Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти (м. Дніпропетровськ) виразив протест відносно злиття їх закладу з Інститутом підприємництва «Стратегія» (м. Жовті Води).

ПоделитьсяКатегория: Новости

Теги: ,