"Регіонали" пробиватимуться в Раду "Опозиційним блоком"

05.09.2014 12:42

Соратники Януковича, які разом з війною втратили округи на Донбасі спробують пройти до нової Ради, приєднавшись до проекту Сергія Тігіпка.

Про це йдеться у статті Сергія Лещенка на УП.

"Окрім його "Сильної України", переговори про об'єднання ведуться з залишками Партії регіонів, яку очолює Борис Колесніков, а також з проектом Льовочкіна Партія розвитку України", - пише журналіст.

За інформацією "Української правди", це утворення може називатися "Партія "Опозиційний блок", яку очолить Сергій Тігіпко.

"Розглядається можливість, що в число "акціонерів" потрапить і партія Наталії Королевської "Україно – вперед", партія Володимира Семиноженка "Нова політика" та афганці Сергія Червонописького. Квоти пропонують ділити відповідно до ресурсів, які будуть внесені в кампанію.

У разі, якщо колишні соратники Януковича досягнуть згоди, то базою для їх походу на вибори буде технічна партія, яку просто придбають і перейменують у "Опозиційний блок" – ніхто втрачати свій бренд не захоче. Усі члени списку вийдуть зі своїх партій", - зауважує Лещенко.

Водночас журналіст зазначає, що один найближчих соратників Януковича Сергій Льовочкін не особливо вірить в успіх і готується балотуватися за мажоритарним округом в Миколаєві, тоді як інший соратник Януковича Борис Колесніков уже був помічений за підготовкою грунту для мажоритарки в Краматорську.

Фото: www.pravda.com.ua

Как это повлияет на рейтинг:
Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю