Прокуратура розслідує продаж зброї та наркотиків військовими Дніпропетровщини

09.08.2016 15:27   -
Автор:

Народний депутат Віталій Купрій заявив, що військова прокуратура Південного регіону України за його депутатським зверненням відкрила кримінальне провадження щодо незаконної торгівлі зброєю із зони АТО та наркотичними засобами військовослужбовцями частини А 1126, яка розташована в смт Гвардійське Новомосковського району Дніпропетровської області.
Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбук, повідомляє Інтернет-видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» .
“Мені стала відома ця інформація від родичів загиблих солдат цієї військової частини. Незадовго до своєї смерті Євген Василенко й Ігор Птушкін повідомили своїх близьких, що командування бригади продає незареєстровану зброю (пістолети, кулемети, гранати), привезену із зони АТО, яка не перебуває на обліку в Міністерстві оборони України.
Вони стверджують, що ці незаконні дії вчиняються через командира роти капітана Андрія Демченко, сержантами служби за контрактом Олександром Ященко, Шляпіним і Босим. Крім того, на території військової частини через цих же осіб відбувається збут наркотичних засобів!
Ігор Птушкін загинув у жовтні минулого року в цій частині. Незважаючи на те, що в солдата був відрізаний язик і 150 ножових поранень, слідство прийшло до висновку, що це було самогубство. Інший випадок “самогубства” в цій частині відбувся в червні цього року. В надзвичайно віруючого Євгена Василенка 1990 року народження на шиї був виявлений слід від удавки в характерному для вбивства місці”, – розповів нардеп.