Порошенко о проблеме аэропорта Днепра: «Так больше продолжаться не может»

14.03.2019 10:15

Президент Украины Петр Порошенко во время своего визита в Днепр объяснил все нюансы относительно проблемы аэропорта нашего города, а также рассказал о строительстве новых воздушных ворот в Соленом.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на «Рanoptikon».

«Нам нужен честный разговор с днепрянами, в том числе по аэропорту. Ситуация, которая сейчас с аэропортом, точно не может продолжаться. В чем она заключается? Я не буду давать правовую оценку. Оставим эту прерогативу суду.
 
Но если аэропорт был взят бизнесом и он не инвестирует, заблокировал, закрыл, и причем это имеет сомнительную законность, фактически от этого страдает весь город, по большому счету — вся страна.
 
Государство не может инвестировать в частный проект. Надо было думать, когда отдавали частному лицу аэропорт. Сегодня, насколько я знаю, город в суде возвращает этот аэропорт громаде.
 
Я думаю, что этот путь правильный. Как только будет решен вопрос с собственностью, немедленно Днепр получит средства, инвестиции в аэропорт и во взлетно-посадочную полосу. Мэр Борис Филатов делает и прилагает максимум усилий для того, чтобы ускорить этот процесс.
 
Хочу подчеркнуть, что он имеет полную поддержку Президента. Но аэропорт в Соленом – это другой инвестиционный проект. Там совершенно спокойно могут быть привлечены иностранные инвесторы, там есть большая территория, лучшие погодные условия, место для нефтяного терминала, потенциальный пассажиропоток из Запорожья.
 
Там нужно привлечь иностранных инвесторов и сделать этот туристический хаб. Но на этом возможности хаба не исчерпываются.
 
Потому что надо инвестировать в железнодорожный вокзал, потому что это также возможности для развития хаба. Надо развивать логистические возможности Днепра, строить причалы, порты и загружать речной потенциал Днепропетровщины», — сказал Порошенко.
Комментарии
Василь
23.03.2019
Не знаю, хто консультує Президента, але такі ідеї виглядають, як Нью-Васюки.
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю