Понад півмільйона викликів здійснили бригади «швидких» з початку 2021 року на Січеславщині

19.10.2021 14:30   -

Цьогоріч бригади екстреної медичної допомоги області виїжджали на виклики більш ніж 520 тис разів. Найбільше до пацієнтів з ішемічною хворобою серця, інфарктами та інсультами. Вирушали і до людей з підозрою на коронавірус, – повідомляє ДніпроОДА.

«На бригадах екстреної допомоги величезна відповідальність. Доїхати якнайшвидше. Встигнути навіть тоді, коли час йде на хвилини. «Швидкі» Дніпропетровської області з початку року здійснили більш ніж півмільйона виїздів»,  –  зазначив директор Дніпропетровського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Радій Шевченко.

Він додав, що були пацієнти з травмами, отруєннями. «Екстренку» викликали на пожежі, місця скоєння ДТП.  А ще до хворих, з якими трапився інфаркт або інсульт.

Служба «103» працює у цілодобовому режимі. Виклики з різних куточків регіону надходять до єдиної оперативної диспетчерської.

Загалом в області 230 бригад екстреної медичної допомоги. У цьому році їм оновили автопарк карет «швидкої». Нові сучасні машини передали станціям Кривого Рогу, Павлограда, Кам’янського, Новомосковська, Нікополя.