Пыль из воздуха Днепра исследует израильская лаборатория

10.01.2019 18:45

Активисты организации Save Dnipro отправили фильтры с пробами воздуха в Днепре на экспертизу в Израиль. Об этом сообщает Интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ" со ссылкой на Facebook активистов.

Пыль активисты отправили в лабораторию Израиля. Новости Днепра

Благодаря усилиям неравнодушных к вопросам экологии горожан Save Dnipro удалось взять в безвозмездное временное пользование профессиональную станцию ​​для отбора мелкодисперсной пыли из воздуха. Уникальность мобильного пылемера в том, что он позволяет зафиксировать загрязнения по двум показателям, 10 и +2 микрона. Обычные аппараты такой разницы не видят, что позволяет предприятиям безнаказанно загрязнять окружающую среду.

Пыль активисты отправили в лабораторию Израиля. Новости Днепра

"Мы проводили измерения дольше намеченного — не 1-2 недели, а чуть больше месяца. Но уже во второй половине декабря вся необходимая информация на четырех контрольных точках по всему городу была собрана, после чего мы отправили ее на анализ в Израиль, в независимую профессиональную лабораторию", - пишут активисты Save Dnipro.

Пыль активисты отправили в лабораторию Израиля. Новости Днепра

Сейчас фильтры уже находятся в Израиле, сотрудники лаборатории изучают их содержание, и ближе к весне предоставят нам подробную информацию о реальном состав пыли, которым мы дышим в воздухе Днепра. Будем держать вас в курсе событий, — рассказали активисты Save Dnipro.

Комментарии
Последние записи в блогах

Протягом 2018 року платникам було відшкодовано 131,7 млрд грн податку на додану вартість. Це на 9,7%, або на 11,6 млрд грн. більше, ніж у 2017 році. У 2017 році платникам було повернуто 120,1 млрд грн.

На 10%, або на 1 млрд грн. зросла у минулому році і середньомісячна сума відшкодування ПДВ.  Якщо у 2017 році цей показник складав 10 млрд гривень, то у 2018 році він зріс до 11 млрд грн.

У грудні 2018 року платникам було відшкодовано 10,1 млрд грн.

Нагадаємо, що відшкодування податку на додану вартість відбувається автоматично та прозоро, що позбавляє будь-яких можливостей для маніпуляції з цим процесом. Протягом 2018 року  майже 80% заявлених до повернення сум відшкодовувалися протягом місяця за результатами камеральних перевірок.

 

Подробнее

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Дніпропетровській області під процесуальним керівництвом обласної прокуратури забезпечили відшкодування бюджету збитків, завданих одним із теплопостачальних комунальних підприємств.

В рамках розслідування кримінального провадження було встановлено, що посадові особи даного комунального підприємства, яке упродовж опалювального сезону 2017 року постачало населенню теплоенергію, податок на додану вартість в сумі 34,6 млн грн з отриманої від споживачів оплати, до бюджету умисно не сплатили.

Завдяки заходам, вжитим в ході слідства, завдана державі шкода відшкодована в повному обсязі. У зв’язку з цим судом буде вирішено питання про звільнення підозрюваної від кримінальної відповідальності.

 

Подробнее

За підсумками кампанії декларування громадянами Дніпропетровської області та особами, які провадять незалежну професійну діяльність, подано майже 47 тис. декларацій про майновий стан і доходи за 2017 рік, що на 434 декларації більше, в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Про це повідомила заступник начальника Головного управління ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Загальна сума задекларованого громадянами доходу становить 3 млрд 321,9 млн грн, що на 484,4 млн грн більше, ніж минулого року.

Сума податку на доходи фізичних осіб, визначена громадянами до сплати у 2018 році, становить 101,4 млн гривень. Порівняно з аналогічним періодом минулого року вона збільшилась на 60,0 тис. гривень. Сума військового збору до сплати складає 13,9 млн гривень.

Податкову знижку задекларували 8887 громадян. Загальна сума податку на доходи фізичних осіб, що підлягає поверненню з бюджету, становить 15,7 мільйонів гривень.

Дохід понад 1,0 млн грн задекларували 260 громадян. Загальна сума задекларованого ними оподатковуваного доходу складає 1 млрд 483,5 млн гривень. Сума податку на доходи фізичних осіб до сплати складає 37,5 млн гривень.

 

Подробнее

В це Велике Православне Свято, в перший день Православного року, обласній лікарні імені Мечникова було зроблено великий подарунок!

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Андрей Садовый
Другой кандидат