Підсумки-2019: що змінилося у сфері благоустрою та ЖКГ у Дніпрі

13.01.2020 15:16

У 2019 році в Дніпрі було виконано низку великих інфраструктурних проєктів.

Серед них – капітальний ремонт верхньої частини Центрального мосту, будівництво скверу «Прибережний» на ж/м Перемога. Також торік було реконструйовано вул. Барикадну (від вул. Шолом-Алейхема до вул. Якова Самарського), вул. Байкальську (на ділянці від буд. № 9/21 (промислова зона) до вул. Журналістів).

Також завершуються роботи з реконструкції вул. Короленка (від просп. Дмитра Яворницького до вул. Челюскіна). Про це під час пресконференції 13 січня повідомив заступник міського голови Дніпра Михайло Лисенко.

«Крім масштабних проєктів, у місті постійно виконуються поточні роботи. Так, у 2019 році на поточний ремонт автошляхів було виділено 570 млн грн, відремонтовано 650 тис. кв. м зруйнованого асфальтобетонного покриття на більш ніж 250 об’єктах. Проведено ремонт прибудинкових доріг і тротуарів понад 100 будинків», – зазначив Михайло Лисенко.

Задля убезпечення дорожнього руху було встановлено майже 5 км колесовідбійного брусу по вул. Набережній Заводській, майже 2,5 тис. напрямних пішохідних огорож на просп. Слобожанському, вул. Калиновій, вул. Робочій, вул. Набережній Перемоги, вул. Янтарній тощо; встановлено 200 антипаркувальних стовпчиків, а також 1834 дорожні знаки. Крім цього, було побудовано 2 нових світлофорних об’єкти та відремонтовано п’ять існуючих.

«Усі ці заходи дають можливість дійсно знизити кількість ДТП на дорогах міста. Наприклад, на ділянці від ж/м Червоний камінь до ж/м Парус щороку гинуло не менше 5 пішоходів. Встановлення пішохідної огорожі дозволило знизити цю цифру до нуля. А на Набережній Заводській до встановлення колесовідбійного брусу автівки виїжджали на зустрічну смугу та провокували ДТП, тепер ця проблема вирішена», – зазначив заступник міського голови.

Протягом року проведено відновлення, модернізацію та поточний ремонт вуличного освітлення на 334 вулицях. Встановлено 10 251 світильник, з них 1319 – світлодіодні. Замінено 685 аварійних електроопор та 30 942 лампи. Також у Дніпрі у 2019-му було висаджено понад 10,5 тис. дерев і майже 64,5 тис. однорічних квітів. Що стосується сфери житлово-комунального господарства, то минулого року 43 ліфти було капітально відремонтовано, серед них 20 підйомників повністю замінено. У будинках міста капітально відремонтували 51 покрівлю – там замінили шифер на металочерепицю.

На програму сприяння діяльності ОСББ торік було виділено 21,4 млн грн, за які виконано: поточний ремонт покрівель ( 25 будинків), заміна сантехсистем (13 будинків), ремонт вимощення (7 будинків), ремонт міжпанельних швів (5 будинків), ремонт під’їздів (5 парадних).

 

Днепр. Главное, по информации ДМР

Теги:
Дныпро ЖКГ
Комментарии
Последние записи в блогах

«Українське товариство охорони пам’яток історії та культури Рівненської області» по завершенні Колядних свят, 23 січня 2020 року, урочисто передало величного Дідуха, який стояв на майдані Незалежності у Рівному, на постійне експонування до Національного центру народної культури у м. Києві – музею Івана Гончара.

Подробнее

Декларування доходів, отриманих фізособою за послуги, надані іншій фізособі

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що дохід з джерелом їх походження з України – будь-який дохід, отриманий резидентами або нерезидентами, у тому числі від будь-яких видів їх діяльності на території України.

Норми встановлені п.п. 14.1.54 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України (далі – ПКУ).

Подробнее

Про справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що ДПС України надала наступні рекомендації стосовно справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів.

Подробнее

Зміни до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що 19.01.2020 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 21.10.2019 № 436 «Про затвердження Змін до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Наказ № 436) (зареєстровано у Міністерстві юстиції України від 23.12.2019 за № 1278/34249), яким внесено зміни до наказу Міністерства фінансів України від 24.11.2014     № 1162 «Про затвердження Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та Положення про реєстр страхувальників», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України від 03.12.2014 за № 1553/26330.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли Вы политику Президента Зеленского?
Да
Нет
Не знаю