Перший Президент України назвав головну помилку Порошенка

22.08.2018 18:00   -
Автор:

Перший президент України Леонід Кравчук розповів про помилки нинішнього глави держави Петра Порошенка, які призвели до падіння рівня його підтримки. «Центральна помилка його в тому, що він не має системи кадрової роботи. Ви подивіться, хто навколо нього», – зауважив Кравчук, підтвердивши, що біля Порошенка – «люди з «Рошену».
Про це він заявив в інтерв’ю «Главкому».
За його словами, Порошенко «не довіряє стороннім людям, і дивиться на Україну, як на корпорацію». «Мені одна людина сказала: «Ніколи бізнесмен не може говорити про честь». Я не кажу конкретно про Порошенка. Поки людина буде мислити категоріями бізнесу, вона буде Україну прирівнювати до бізнесу. А того, хто не буде погоджуватись з його рішеннями, звільняти. Порошенко не тому поганий, що він бізнесмен. Але система управління державою має ґрунтуватись не на принципах бізнесу. Ну не може «Рошен» скрізь управляти. Це безглуздо просто», – підкреслив політик.
Читайте також: Родичі Тимошенко фінансують “Батьківщину” та живуть в борг
«Друга помилка – перебільшення своїх можливостей, недооцінка реальної ситуації. Наприклад, його заяви, що війну ми закінчимо дуже швидко. Це – ілюзія. Чи міг бути інший Порошенко? Ні. Він – оптиміст. Це добре. Він – емоційна людина, він володіє мовами. Але він виходить за межі реальних оцінок життя. Тому основні питання – бідність, корупція – не вирішені, а війна затягнулася. Яке б гостре питання ми не взяли, воно не вирішене», – додав Кравчук.
На його думку, безвізовий режим України з країнами ЄС – «не це визначальне для українського народу». «До Європи як їздили 15% людей, так зараз і їздять. А тьотя Маня як не їздила, так і не поїде. А от чи буде Україна членом НАТО, Європейського союзу – це зовсім інше питання. Для цього потрібно пройти дуже великий шлях. Я не кажу, що безвіз – це погано. Але не це визначальне для українського народу», – зауважив Кравчук.