Павелко задекларировал 610 тысяч евро налички и 12 элитных часов

29.03.2019 14:30

Депутат Верховной Рады, председатель парламентского комитета по вопросам бюджета Андрей Павелко, против которого закрыло дело НАБУ, задекларировал 420 тыс. гривен доходов и наличными 610 тыс. евро, 290 тыс. долларов, 630 тыс. гривен в 2018 году.

Об этом сообщает Интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ" со ссылкой на "Украинские Новости".

При этом 417,6 тыс. гривен составила зарплата депутата на основном месте работы, 541 гривна - дополнительное благо от Национального олимпийского комитета Украины, 1750 гривен – стоимость призов от Национального олимпийского комитета.

На банковских счетах у депутата хранится 46,5 тыс. гривен в Государственном Ощадном банке и 221 доллар в Первом Украинском Международном банке.

С 2018 года Павелко владеет правом пользования на жилое помещение площадью 123 кв. м в Хотяновке Киевской области и арендует номер - 25,8 кв. м в Киеве в гостиничном комплексе "Национальный".

Также с 2016 года он владеет правом пользования жилым домом площадью 804 кв. м в Днипре.

Павелко задекларировал часы Harry Winston, Urwerk, Patek Philippe, Bovet, Romain Jerome, Rolex, Audemars Piguet, Breguet, Ullysse Nardin, Frank Villa, A. Lange and Sohne, Richard Mille и 3 пары запонок, одни из которых марки Breguet.

Депутат также указал в декларации права на 5 торговых марок.

Гражданская жена депутата Екатерина Чаус задекларировала жилое помещение без указания площади, стоимости и типа права на жилье.

Также в 2018 году в ее собственности появился автомобиль Range Rover 2017 года выпуска.

Как это повлияет на рейтинг:
Народный депутат ВРУ 7-8 созыва, член центральной рады политической партии "Блок Петра Порошенко"
Подробнее
Комментарии
phil74
01.04.2019
хороший мальчик
Последние записи в блогах

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Податкова знижка для фізичних осіб

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, щоб повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого громадянами із заробітної плати, можна, зокрема, у разі реалізації права на податкову знижку. Згідно з положеннями ст. 166 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) платники податку на доходи фізичних осіб мають право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.  Для реалізації права на податкову знижку платнику податку необхідно заповнити та подати податкову декларацію про майновий стан і доходи декларацію до 31 грудня року наступного за звітним.

Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання, - це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку - резидента у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Кодексом.

Подробнее

Право на податкову знижку за 2018 можна використати по 31 грудня (включно) 2019

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома громадян, що використати права на податкову знижку за підсумками 2018 року  громадяни можуть  по 31 грудня (включно) 2019 року, подавши Декларацію про майновий стан і доходи до податкового органу за місцем реєстрації фізичної особи.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю